Choron सॉस मूल Barnarnise टमाटर पेस्ट जोडेर बनाइएको क्लासिक Barnarnaise sauce मा एक भिन्नता हो। Barnarnes जस्तै, Choron सस सामान्यतया ग्रील्ड स्टेक संग सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्ट
- बेर्नियस सस
- 2 चम्मच टमाटर पेस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- टमाटर पेस्टलाई 1 प्वाइंट 1-पन्ट ब्रेनेजस ससमा लिनुहोस्। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 33 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |