Cheddar पनीर रस Recipe
Cheddar पनीर सस cheddar पनीर, सरसों, र Worcestershire सस संग एक मानक बेकेमेल सस को समृद्ध गरेर सब्जियों को लागि एक क्लासिक पनीर सस हो।
यो सब्जियां, पास्ता या माछा को लागि एक आदर्श संगति हो।
ओह, र मैले नैचोस उल्लेख गरे? या मिर्च कुकुर? या मार्कोनी? मेरो मतलब ईमानदारी देखि, यो एक पादरी पनीर चटनी छ। के त्यहाँ केहि सेवा गर्न सक्दैन ?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्ट
- बेकामेल सस
- साढे चार मिनेटको कडा पखेटा पनीर
- ¼ चम्मच सरसफाइ पाउडर
- 1½ चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- ¼ कप सम्पूर्ण दूध, तातो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, बेकमेल को उबालिये।
- क्रिडार पनीर र सरसफाइ पाउडर जोड्नुहोस् र पनीर पिघेको सम्म हलचल नगर्नुहोस्। Worcestershire सस मा हलचल।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र आवश्यक भएमा हट दूध संग स्थिरता समायोजन गर्नुहोस्। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
Cheddar पनीर सस को बारे मा 2 कप बनािन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 362 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |