यो सजिलो सुन्तला टाउको चियाको पाइलामा कुनै चिया छैन। यसको नाम यो तथ्यबाट आएको छ कि टकसाल खपत हुन्छ, यसका लागि तातो पातहरू यो ताजिर खाने पेय बनाउन को लागी हुन्छ। यो चाहेको चिनको सट्टा मधुमेहको साथ बनाइन्छ, र सबै भन्दा ठुलो ठंडा हुन्छ। यस संतोषजनक प्यास क्वेचरको लागि ताजा वसन्त मिन्टको लाभ लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप पानी
- 6 स्प्रिड्स टकसाल (तातो, प्रत्येक लगभग 6 इन्च, राम्ररी पिसाब)
- 1/3 कप शर्करा (वा स्वाद गर्न, वा 1/4 कप शहद)
- 2 कप नारंगीको रस (ताजा)
- 1/2 कप नींबू रस (ताजा)
- ठुलो पानी र आइस क्यूबहरू माथिको पिच भरेर
- गार्निश: ताजा टकसाल स्प्रिड्स, पतली स्लाइस नारंगी वा लेमन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, 3 कप पानी लाई फोडा मा ल्याउनुहोस्। टकसाल, आवरण जोड्नुहोस्, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 15 मिनेट वा धेरै माथि खसाल्नुहोस्। टकसाल हटाउनुहोस्। जोड्नुहोस् र हलचल नभएसम्म 1/3 कप शर्करा (वा शहद)। यो सावधानी ठिक हुन सक्छ र पछि प्रयोगको लागि फ्रिज हुन सक्छ, यदि चाहियो।
- 2-क्वार्टमा पिचर गर्ने सेवामा नारंगी र नीबूको रस मिलाउनुहोस्। शीर्षमा पिच भर्न टकसाल ध्यान र पर्याप्त पानी र बर्फ थप्नुहोस्। क्रिल पूर्ण रूपमा र वसन्त स्प्रिग्स र सुन्तला वा लेन्सको पतली स्लाइसको साथ पिसाब गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 120 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |