सामन फिलेटहरू ग्रोलाक्स बनाउन नमक , शर्करा, काली मिर्च, डिल र रक्सीसँग ठिक्क हुन्छ। सामन बिल्कुल सम्भवतः ताजा हुनु पर्छ। कुनै खाना पकाउने आवश्यक छैन। अगाडी योजना - यसले लगभग तीन दिन लिनेछ। Gravlax एक परिष्कृत ऐपेटाइजर हो जो कि ग्रीष्मकालीन पेटियो पार्टी को लागि एक राम्रो विकल्प हो।
यो नुस्खा "माछा: खरीदारी र पाक कलाको पूर्ण गाइड" बाट लिइएको छ। मार्क बिट्टिम द्वारा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3- 4-4 पाउन्ड सामन (सफाई पछि र सिरिया गर्ने, छालामा)
- 3 चम्मच नमक
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच कालो मरिच (ताजा मैदान)
- 1 गुच्छा डिल (लगभग कटा, हरियो र सबै)
- 1 चम्मच रक्सी (ब्रान्ड, जुत्ता, aquavit, लेमन वोदका)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सामन फाइल गर्नुहोस् वा तपाईंको लागि fishmonger fillet छ; माछाको स्वाद हुँदैन।
- दुवै ढोकाहरू, छालाको छेउमा तल, एक प्लेटमा राख्नुहोस्।
- नमक, चीनी, र काली मिर्च संग छिटो, सामन मा डिल फैलाउनुहोस् र छनौट तपाईंको शराब मा छिपाएँ।
- स्याण्डवाचको साथमा फिलेटहरू, पूरै पूरै, त्यसपछि प्लास्टिक लपेटोमा कडा रूपमा लुगा लगाउनुहोस्।
- सामन "स्यान्डविच" लाई अर्को प्लेट र केहि जो कि पाउन्डको बारेमा वजन राख्नुहोस् - कफी वा सेमको एक नपढ्न सक्छ, उदाहरणका लागि। प्रशीतन।
- प्याकेज हरेक 12 देखि 24 घण्टा र संचित रस संग, भित्र र बाहिर टाँस्नुहोस्।
- दोस्रो वा तेस्रो दिन, जब मासु यसको अनुवादक गुमाएको छ, जब तपाईले सामन स्लिपमा बाईस र छाला बिना सोचेको छ भने - रई रोटी वा पम्परनिरिकेल र लेमन पनीरसँग सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 306 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,833 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 36 g |