यो एक ठेक्का घर ड्रेसिङ नुस्खा हो, तैयार ड्रेसिङ र जडी बूटीको साथ बनाइएको हो, साथै सानो शर्करा र लसुन। व्युत्पन्न खरिद सिरका र तेल ड्रेसिंगको साथ सुरु हुन्छ। सिरका र तेल ड्रेसिंग केही लसुन, तुलसी, र अरेगानोको साथ चकित हुन्छ।
ड्रेसिंग अग्रिम एक दिन बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पॉल न्यूमनको सिरका र तेल ड्रेसिंग
- 1 लौह लसुन (छील, चिसो)
- 1/2 चम्मच सूखे तुलसी
- 1/2 चम्मच सूखे अयगानो
- 1 चम्मच शुगर, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- लसुन, जडी बूटी, र बान्तीको बोतलमा राख्नुहोस् र राम्रोसँग हिलाउनुहोस्।
- प्रयोग गर्न अघि 12 देखि 24 घण्टा सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
सुझावहरू
- ड्रेसिङमा जडी बूटी फरक गर्न महसुस गर्नुहोस्। लामो भण्डारणको लागि, ताजा लसुनको सट्टा 1 स्क्यान चम्मच लसुन पाउडर प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |