तपाईंको हन्नाको भ्यालेन्टाइनको नाश्ताको लागि अनियमित केहि खोजी गर्दै, तर केन्नुमा मनपर्ने आकारहरू चीजहरू काट्न चाहँदैनन्? खैर, के हामीले टिकटको लागि टिकट पाउछौं! यदि तपाईंको प्रियले बेकन को नमटी स्वाद प्राप्त गर्छ भने, हामी यी सुपर मनमोहक, खाद्य बेकन दिमागहरू कोसिस गर्न सुझाव दिन्छौं!
बस बेकन स्ट्रिप्स मा आधे मा कट, उनको दिल मा बनाइयो, र वेक! यो जस्तो सरल छ!
हामी इनका साथ अङ्ग्रेजी अण्डा र टोस्ट सँगसँगै सेवा गर्छौं। तिनीहरू धेरै प्यारा लगाउँछन् र बिस्तारमा कुनै नास्ताको ड्रेस अप गर्छन्। तर यो केवल बिहानको सेवा गर्न बाध्य छैन। तपाईं केवल कुनै पनि समयमा दिनको लागि गलत बेकन सेवा गर्न सक्नुहुन्न। तिनीहरूले नमस्ते मासु घुमाउन मन पराउँदा तपाईंको मनमोहक नाश्ता संग मायामा पक्का हुन्छ!
वेलेंटाइन दिन तपाईंको रोमांटिक पक्ष देखाउनको लागि पर्खन चाहानुहुन्छ? कुनै समस्या छैन! अर्को पटक तपाईं आफ्नो प्रियजनको लागि नाश्ता गर्नुहुन्छ, यो प्यारा, हार्दिक पक्षलाई तोड्नुहोस् र उनीहरूको मुस्कान पक्का हुनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड बेकन (आधा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बेकन स्ट्रिप्स मा आधा मा कट गर्नुहोस्।
- बेकिंग पानामा पेचमेंट पेपर राख्नुहोस्। Preheat ओवन 425 एफ।
- दुई ढोकाहरू एक हृदयको आकारमा एक साथ बनाउनुहोस्, यकीन गर्नुहोस् कि बेकनको रूपमा उदार रूपमा ओभरल्याप गर्नुहोस् बेकिंगमा हट्नेछ।
- लगभग 10 मिनेटको लागि बेकन बान्नुहोस्, वा थोडा खैरो र कुखुरा सम्म। केही अण्डा र टोस्टको साथमा बान्कन लिनुहोस् र प्लेटमा राख्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 473 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 11 जी |