यो सजिलो पनी सेब ब्री नुस्खाले हट, पखाले पनीर र पकाएको सेबको मीठो, नमस्कार र पातलो स्वादको स्वादिष्ट बिरुवामा राख्छ। सम्पूर्ण एपटेकरले एकै ठाउँमा राख्न 15 मिनेट भन्दा कम लिन्छ र तपाईंको अर्को जम्माको लागि सुन्दर पकवान प्रदान गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 दौर ब्री
- 1 ठूलो सेब (पतली सेजहरूमा काट्नुहोस्)
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 tablespoons
- मेपल सिरप
- सेवाको लागि रोटी
- गार्निश: बादाम
यसलाई कसरी बनाउने?
कसरी पकाएको सेब बनाउने Brie:
ओठमा ओवन 375 सम्म। एक ओवन प्वाइन्टिङ प्लेटमा ब्री राख्नुहोस्। पनीर को आसपास मा स्याउ को कोज को व्यवस्था गर्नुहोस। सेतो र ब्री ब्राउन शर्कराको साथ र यस मा मेपल सिरप बगाई।
सेब र 10 देखि 12 मिनेट सम्म ब्रीलाई बेच्नुहोस्, जब सम्म सेबहरू मात्र निविदा हुदैन र पनीर भरपर्दो हुन्छ। बादको साथ पकाएको सेब र ब्री गार्निश, यदि वांछित भए, र रोटीको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 10 जी |