ओल्ल-भुटेको ब्रसेल्सको बोसामिक सिरका र जैतूनको तेलको स्वादको द्रुत र सजिलो सब्जिङ साइड डिश नुस्खाको आनन्द लिनुहोस्, हल्का नमक र कालो मिर्चको साथ। यो उन व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो (जस्तै धेरै धेरै) जो समुद्र मा नमक या कोसर नमक को नियमित टेबल नमक को बजाय को आवश्यकता हो, र तपाईं पुरा तरिकाले ताजा जमीन काली मिर्च को उपयोग गर्नु पर्छ।
यो सजिलो ब्रुसेल्स मसलाहरु शाकाहारी, भेगान र ग्लुटेन-मुक्त हो र हाम्रो स्पाइससमा यहाँ हाम्रो सबैभन्दा लोकप्रिय सजिलो धन्यवाद धन्यवाद रेष्टुरेन्टहरू हुन्। यो एक भीड-pleaser छ कि तपाईंको परिवार र साथीहरू तपाईं एक बसाई महसुस गर्नुभएको के बारे मा बचना हुनेछ। बस कति सरल छ भनेर गरौं!
यदि तपाईं मासु रहित शाकाहारी या शाकाहारी धन्यवाद वा क्रिसमस मेनु बाहिर निस्कने प्रयास गर्न अधिक सब्जिङ भित्ता वा साइड बर्तन खोज्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईं यहाँ यी साधारण छुट्टी सब्जीको पक्षी डिश विचारहरू ब्राउज गर्न चाहनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2-3 कप ब्रसेल्स स्फटिक, आधा कटाई
- ड्यास नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 3 चम्मच। balsamic सिरका
- 3 चम्मच। जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहिले, पूर्व-गर्मी ओवन 375 एफ सम्म।
- एक सानो कटोरा मा एक साथ सिरका, नमक र काली मिर्च एक साथ। ड्रेसिंग नभएसम्म बिस्तारै जैतून का तेल समावेश गर्दछ।
- एक पनी पानामा एक तहमा ब्रसेल्स स्फूर्तिहरू राख्नुहोस्। कुखुरामाथि तेल र सिरका ड्रेसिङ भिसा र धीरे कोट गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- 25 मिनेटको ओवनमा बेक गर्नुहोस्, एक चोटि घुमाउनुहोस्। स्फूर्तिहरू गरिन्छ जब तिनीहरू हल्का खारेज हुन्छन्।
यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ ड्रेसिङको थप बगालसँग ब्रुसेल्स स्फूर्तिहरू सेवा गर्नुहोस्, तर उनीहरू पनि ओवनबाट बसोबास छन्।
नुस्खा सुझाव:
ब्रसेल्स प्रकुचनको तयारी गर्दा, स्टेम अन्त्य एकदम थोडा बन्द गर्नुहोस् यदि यो ठूलो र फर्म हो। यदि तपाईंको ब्रसेल्स स्फूर्ति अधिक निविदा हुन्छ भने, तपाईं स्टेम अन्त राख्न सक्नुहुन्छ वा अन्त्य सानो छोटो ट्रिम गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 9 0 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 42 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |