यो सजिलो मार्बोनी र पनीर तयार गर्न एक तस्वीर हो, र स्टोभेटपमा पकाएको मात्र एक सससेन प्रयोग गरिन्छ। धेरै भन्दा तेज पादरी पनीर ब्रोकोली संग जोडीयो यो मार्गेनी र पनीर अद्भुत स्वाद दिन्छन्।
यदि तपाईंको कठिनाइ भएको छ भने तपाईंको बच्चाहरु लाई ब्रोकोली खाने को लागी, यो संयोजन कोसिस गर्नुहोस्। उनीहरूले मनपराउन सक्छन्!
यो ब्रोकोली मार्बोनी र पनीर एक साइड डिश वा मुख्य डिशको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस कोहनी मार्बोनी, लगभग 2 कप नुकाएको
- 12 देखि 16 औंस कटा जमे भएका ब्रोकोली,
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 2 1/2 कप दूध
- 3 कप (12 औंस) ठिक छ छिडरडर पनीर
- नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
माकुलोनलाई प्याकेज दिशानिर्देश गरेपछि उबलिएको पानीमा पानी पकाउनुहोस्, मार्सेनोन सम्पन्न भएको एक मिनेटअघि कटा ब्रोकोली जोडिएको छ। एक colander मा नाली।
मध्यम गर्मी मा एक ही सॉसप मा, मक्खन पिघल। सरसफाइ पाउडर, मरिच र आटामा हिउँदो र 2 मिनेटको लागि हलचल, पकाउन जारी राख्नुहोस्।
धीरे - धीरे दूध को आटा मिश्रण मा whisk। कुकुर, चिसो र बबलिंग सम्म कुकुर।
पनीर थप्न र पनीर पिघ्न सम्म जारी रहन जारी राख्नुहोस्। स्वाद र नमक जोड्नुहोस्, आवश्यक भएमा।
मलिएको मार्गेनी र ब्रोकोली जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाउन हल गर्नुहोस्।
एक सेभिंग व्यञ्जन वा व्यक्तिगत कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
साइड डिश वा मुख्य डिशको रूपमा 4 देखि 6 लाई सेवा गर्दछ।
नोट: यदि तपाइँ एक क्रान्ति टपप्प मनपर्यो भने, मार्लोनी र पनीर मिश्रणलाई हल्का पखाएको पकाउने डिशमा राख्नुहोस्। 1 कपको नरम रोटी कोमल बनाइयो मक्खन मक्खनको 2 चम्मचको साथ। मार्गेनी र पनीर मा रोटी को टुक्रा टुकडे। एक प्रारम्भिक 375 एफ मा क्यासीरो मिलाएर लगभग 20 मिनेटको लागि, वा टुप्पोलाई खारेज गरेको छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्लासिक बेक्ड मकारोनी र पनीर पकाउनुहोस्
ढिलो कुकर मकारोनी र पनीर पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 770 |
| कुल मोटा | 54 जी |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,163 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 36 g |