केवल चार सरल सामग्रीको साथ बनाइएको एक साधारण मोटो-मुक्त रिबन सर्जक नुस्खा। तपाईले यो सेगन स्ट्राबेरी सर्बेटलाई तपाइँको ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा बनाउन सक्नुहुनेछ - तपाईलाई आइसक्रिम निर्मातालाई पनि चाहिँदैन। शाकाहारी शरबत एक स्वस्थ, डेयरी-फ्रि र मोटो-फ्रि दिनको उपचारको लागि तातो दिन हो, र स्ट्राबेरी सर्बेट एक क्लासिक मीठो स्वाद हो जसले बच्चाहरु र वयस्कों जस्तै।
अधिक Vegan डेसर्ट
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1 1/2 चम्मच cornstarch
- 2 कप पानी
- 2 कप स्ट्रबेरी (शुद्ध)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीमा ठुलो र कोनेस्ट्राच कम गर्मीमा ठूलो ससान्तिमा छर्नुहोस्, त्यसपछि मोरबत्तीको जस्तै, सिरप जस्तो, लगभग दस मिनेट। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठोक्नुहोस्।
- जब चीनी सिरप पुरा तरिकाले ठंडा हुन्छ, शुद्ध फल थप गर्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। एक प्लास्टिक कन्टेनरमा राख्नुहोस् र यो ठिक नभएसम्म खाली फ्रिज गर्नुहोस्।
- शर्टमा शंकर काट्नुहोस्, त्यसपछि ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसरमा सुचारु र क्रीमलाई प्रसोधन गर्नुहोस्।
- शरद फिर्ता फिर्ता फ्रिजमा राख्नुहोस् र अर्को 4 घण्टाको लागि फ्रिज गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 234 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |