यदि तपाइँ भर्खरै शाकाहारी गएका छन् भने, तपाइँ केहि मनपर्ने खानाहरूको लागि लामो हुन सक्छ। घुमाइएको चिकन मसला लामो समयदेखि धेरै मानिसहरूको लागि मनपर्ने भएको छ, विशेषगरी इङ्गल्याण्डमा। प्रेम चिकन मसला? चिकन विकल्प संग यसलाई प्रयास गर्नुहोस्, यसलाई पूर्ण रूपमा शाकाहारी बनाउन! यहाँ कसरी छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 शाकाहारी चिकन नि: शुल्क चिकन (2 इन्च घनमा कटौती गर्नुहोस्)
- 1 प्याज (diced)
- 1 चम्मच लसुन (कुचल)
- 1 चम्मच अदरक (कुचल)
- 1 देखि 2 चम्मच चिकन मसला मसाले
- 1/2 कप टमाटर (पतला कटाई)
- 1 चम्मच सिलिन्ड्रो (कटाई)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Sautee प्याज, लसुन, र अदरक तेलमा हल्का खानु हुँदैन।
- मसाला मसाले थप गर्नुहोस् र 2 मिनेट बाँकी छ।
- टमाटर थप्नुहोस् र अर्को 10 मिनेट पकाउनुहोस्।
- चिकन नि: शुल्क चिकन थप्नुहोस् र आवश्यक 5 आवश्यक पानी थप गर्नुहोस्।
- चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
शाकाहारी "चिकन" मसाला करी नुस्खाको शिष्टाचार तपाईको हृदय पछ्याउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 353 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 567 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |