गरम टोडी र आयरिश कफीले वर्षको लागि साबित गरेको छ भने, साधारण तरिकामा निर्माण गर्दा गर्म पेय उत्तम हुन्छ। यो शरद चाइजलाइज अर्को चमकदार उदाहरण हो, यद्यपि यस अवस्थामा हामीले ताजा-चाँदीका चाय चिया संग काम गरिरहेका छौं।
नुस्खाको अवधारणा धेरै सरल छ। मूलतः, हामी आयरिश क्रीम रक्सी र भूरा शर्कराको प्रयोग गर्दैछौं चिया चिया कपको मीठो। यो एक हल्का पेय हो कि बनाउन सजिलो छ र तपाईंको दिउँसो च्याईको लागि राम्रो प्रतिस्थापन हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस Baileys मूल
- आयरिश क्रीम
- 3 औंस brewed masala चाय चाय
- 2 चम्मच कच्चा
- ब्राउन सुगर
- गार्निश: दालचीनी स्टिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- चाय चाय को एक बर्तन पकड ( प्रामाणिक मालाला ची नुस्खा यहाँ )।
- 2 चम्मच कच्चे भूरी शर्करा जोड्नुहोस् र भंग नभएसम्म हलचल।
- चाय चिया र बेइलीस मूल आईरियर क्रीम संग एक कफी मग भरें।
- दालचीनी स्टिकसँग हलचल गर्नुहोस्।
एक महान शरद ऋतु स्वाजी बनाउन को लागि अधिक युक्तिहरु
यदि तपाईं मसाला ची संग परिचित हुनुहुन्छ भने, तपाईं जान्दछन् कि दूध र चिनो प्राय: पछाडि प्रक्रियाको समयमा थपिएको छ। यो ची नुस्खा एक आदर्श उदाहरण हो ।
तथापि, जब यो स्वादिष्ट पेय बनाउने बेला हामी एक क्रीम (बेईलको) र चिनियाँ जोड्दैछौं त्यसैले यो अति नै बढी जस्तो देखिन्छ। यो हामीलाई हामीलाई दुई मसाले तथ्यलाई पछि जोड्नका लागि अप्ठ्यारोमा चाइनामा च्याई मसाले पछाडि पठाउनुहुनेछ।
मैले यो प्रयत्न गरे दुवै तरिका पिउन र दुवै राम्रो हुन पाए। यो सत्य हो कि ची को पूरा दूध-शर्करा पकाउने एक अन्तर्वार्तामा अमीर शरद ऋषिलाई अन्त गर्दछ, यद्यपि यो धेरै स्वादको लागि धेरै धेरै हुनेछ।
मेरो व्यक्तिगत सिफारिस दोस्रो दृष्टिकोण लिन चाहन्छ। या त आफ्नो आफ्नै मसाले मिश्रणको संयोजन गर्नुहोस् वा तयार गरिएको चाय टिबाग प्रयोग गर्नुहोस् र बाँच्नुहोस्, दूध र चिनो लगाउँदै। त्यसपछि बेइजिङ र भूरी शर्क्द जोड्नुहोस् जुन तल नुस्खामा संकेत गरिएको छ।
Recipe Courtesy: Bailey's Irish Cream
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 496 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 1 9 |