गाइरिआ शिमोनले यो लेमन हर्ब बेक्ड हिलिबेटलाई मन पराउछ जुन छुट्टीमा डिनरहरू (यसलाई हल्का-लुगा लगाइएका बच्चाहरु अरुगलुले भरिएको छ), वा गर्मीमा शबबा को बीचमा मुख्य डिशको रूपमा लिन्छ। शिमोनले नोट गर्दछ कि अन्य सेतो माछा, जस्तै किड वा टिलिपिया, हलिबटको सट्टा यो नुस्खामा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
यसलाई एक भोजन बनाउनुहोस्: नाजुक जड़ी बूटी अरोमा बढाउन बिना हलिबट को प्रशंसा गर्न, हल्का, स्वादपूर्ण व्यंजन जोड दिनुहोस्। हरी सलाद र यस फराइसको साथ स्पाइड चक्कै र कालीफ्लोवर वा क्विओना अर्गुगल, बर्नटट स्क्वास र सिटरस भिनिरेरेटीसँगसँगै सेवा गर्नुहोस् । चेरी बोरोबोन कम्पन संग भोजन समाप्त गर्नुहोस् सिट्रस मक्खन मक्खन केक मा सेवा गर्दछ।
मिरी रोकोकोभट्ज द्वारा सम्पादित
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 (6 औंस) halibut fillets
- 1/2 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 चम्मच तातो ताजा नींबूको रस निलो
- 2 लसुन लौह, खुट्टा र पतला कटाई
- 1 1/2 चम्मचले तातो अजवालाई कटायो
- 1 1/2 चम्मच सूखे तुलसी
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. चुरोट पेपरको साथ उथली गिलासको डिश रेखा गर्नुहोस्, र एक तहमा भित्तामा हलिबट फिललेट राख्नुहोस्।
2. सानो कटोरामा, जैतून का तेल, नींबूको रस, अजवाली, तुलसी, नमक, काली मिर्च र लसुनलाई मिलाउनुहोस्। माछा मा अचार डालो। 1 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
3. ओवन पहिले 450 डिग्री एफ (230 डिग्री सेल्सियस) सम्म। डिशबाट बाहिर निकाल्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा, उल्टै माछाहरू उठाउनुहोस्, वा जब सम्म माछा सजिलै संग काँधमा फ्याक्किन्छ।
तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 653 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 191 मिलीग्राम |
| सोडियम | 270 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 74 जी |