पोक केकहरू अनन्य डेसर्टहरू हुन् जुन बढी स्वाद जोड्ने चतुर तरिका हो। तपाईंको केकमा प्वाल पकाउनुहोस् र जेलाटिन, चकलेट, पछाडि जस्ता तरल भरेर वा चमक थप्नुहोस। सम्भावनाहरू अनन्त छन्।
यो लेमन पोक केक नुस्खामा, तपाईंले नयाँ लेमन रस र लेमन पिक्सेल थप्दा नींबू स्वादलाई दुरुपयोग गर्नुहुनेछ।
विकी ई भन्छन् कि यो "सम्भवतः सबैभन्दा ताजा, हल्का केक मैले भरिएको छ।" धन्यवाद यो प्यारा केक नुस्खाको लागि विकी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- केकका लागि:
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 3 अन्डा
- 2 1/2 प्याला आटा
- 1 चम्मच
- बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप तितली
- 2 चम्मच नींबू ईश्वर
- 2 चम्मच नींबू रस
- लेमन ग्लेज को लागि:
- 1 1/2 कप
- धुलो चिनी
- 1/4 कप मक्खन (पिघलिएको)
- 2 चम्मच नींबू का रस (अधिक या कम; शीशे को चमक बनाउन को लागी पर्याप्त)
- वैकल्पिक: नींबू उत्तेजित गर्न उत्तेजित
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 325 सम्म; बन्डट प्यान्ट र आटा।
- नरम नभएसम्म मक्खन मार्जिनिन / मक्खन र चिनो मिलाउनुहोस्, जुन सजिलो हुनु पर्छ भने मर्जारिन सही स्थिरता हो। त्यसपछि अण्डामा मिश्रण गर्नुहोस्, राम्ररी गर्दै।
- 1 कपको तरकारी संग घिमिरे सुकेको अवयवहरू जोड्नुहोस् र हेरचाह संग गठबन्धन गर्नुहोस्। अन्तिममा नींबू ईश र नींबूको रस राख्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- बन्डट प्यानमा र ओवनमा पप गर्नुहोस्, GAS ओवनमा लगभग 45-50 मिनेटको लागि पकाउने, सायद बिजुलीको प्रयोग गरेर बिजुली प्रयोग गरेर। "टूथपिक" परीक्षण निष्पादित गर्नुहोस् यो निश्चित गर्न को लागी तर यो ओभरकेट छैन।
- रैकमा सुरू गर्न अनुमति दिनुहोस्। सजिलो हटाउनको लागि प्यानमा केक वरपर चाकू चलाउनुहोस्। तर केक बाहिर पछाडि फिसाउन पछि प्वाल पकाउनु अघि, यसलाई दायाँ-सार्नुहोस् (सावधानीपूर्वक) घुमाउनुहोस्। त्यसोभए एक लामो-टाँस्ने काँटाका साथ, यो सेवामा एक चोटि चोरीमा छरिएको छेदहरू त्यसपछि त्यसपछि यो नींबूको चमक फैलाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 318 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 85 मिलीग्राम |
| सोडियम | 266 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |