निर्दोष, छाला रहित चिकन जांघहरू यस पनी सुन्दर नुस्खामा सजिलैमा सुगन्धित नींबू तारागण ससमा पसेको र पकाएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार, छाला रहित चिकन जांघ
- 2 Tbsp। आटा
- 1/2 tsp। सुकेको ट्रागगन पत्तियां
- 1/2 tsp। नमक
- 1/8 टस्पेस। काली मिर्च
- 2 चम्मच। पीडा भयो
- नींबू राइन्ड
- 1 Tbsp। मक्खन
- 2 Tbsp। जैतून का तेल
- 1/3 कप सूखी सेतो शराब
- 1/3 कप चिकन भाइरस
- 1 Tbsp। कागतीको रस
- 1/3 कप भारी क्रीम
- 1/3 कप क्याप्सन, रिंस
- 2 चम्मच। तातो तातो कालका पातहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- मोक्सर्डका दुईवटा टुक्राहरू बीच चिकन जाडो राख्नुहोस्; पाउन्ड मासु मालालेट वा रोलिंग पिन सम्म जांघ सम्म 1/4-इन्च मोटा हुन्छ। आटा अयस्क, सुकेको तल्लो रङ, नमक, काली मिर्च, र नीबू रसिन्ड उल्लो कटोरा र मिश्रणमा; यस मिश्रण मा कोट चिकन।
- ताप्लेट मक्खन र तेलको ठूलो भारी स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा। खैरो नभए सम्म प्रत्येक पक्षमा 2 देखि 3 मिनेटको कुखुरा कुखुराहरू कुकुर, कुखुराको रूपमा पनी हटाउन यो भुरी। उच्चमा तातो घुमाउनुहोस् र रक्सी र चिकन भाइरस जोड्नुहोस्, प्यानको तलबाट खैरोट बिट्स ढोका गर्न हिसाब।
- पनको लागि कुखुरा फर्काउनुहोस् र उकालो ल्याउनुहोस्; 5 देखि 10 मिनेट सम्म चिकन सम्म चिकन पकाउनुहोस्। नींबूको रस, क्रीम, र तातो तारेगन थप्नुहोस्। खाना पकाउनुहोस् र 2-3 मिनेटको लागि तातो नजानुहोस्। क्याप्सेहरूसँग छिन्नुहोस् र कुखुरा वा तातो पकाएको चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 1376 |
| कुल मोटा | 83 जी |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 34 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 438 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,047 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 134 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)