लामो पाक कला पट रोस्टको लागि यो सरल नुस्खाको साथ, तपाईं सबै दिन टाढा जानुहुन्छ र घरको सुन्दर र हृदयको सम्पूर्ण रातको खाना आउन सक्नुहुन्छ। बीउको ठूलो कटौतीले प्रायः ढिलो कुकरमा खाना पकाउने लामो समय लिन्छ। शीर्ष दौर र चक जस्तै कडा कटौती धेरै धेरै संयोजक ऊतक छ जो मासु को तापमान लगभग 200 डिग्री फारेनहाइट सम्म पुग्छ सम्म भंग गर्दैन। त्यसोभए, जब स्टिकले यो तापमानमा असाध्यै गाह्रो हुने गर्दछ, एक भुना पिच्छे निविदा र चकलेट हुन्छ।
तपाईं यस सजिलो नुस्खामा अन्य सब्जिहरु प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। केहि मोटाई कताई रातो रातो, पहेंलो, र सुन्तला बेल मिर्च, वा ताजा हरियो सेम जोड्नुहोस्। केहि parsnips या टर्निप्स गति को राम्रो परिवर्तन हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (4 देखि 5 पाउंड) दुबला शीर्ष गोल बीफ रोस्ट
- 3 देखि 4 प्याज (कटाई)
- 4 देखि 5 लौने लसुन (कटाई)
- 6 देखि 8 आलु (खुट्टा र काँटमा काटिएको)
- 3 देखि 4 गाजर (खुट्टा र कुनामा राख्नु)
- 1 लिफा प्याज सूप मिश्रण
- 1/2 कप बर्गेडी शराब (वा
- बीफ स्टक )
- 1 चम्मच सूखे मार्जोरम पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- छाडको देखिने फलाम बन्द गर्नुहोस् र खारेज गर्नुहोस्।
- 4 देखि 5 क्वार्ट क्रोकपोटको तल प्याज, लसुन, आलु र गाजर सब्जहरू राख्नुहोस्। बीउ रोस्ट शीर्षमा राख्नुहोस्। सबैमाथि सूप मिश्रण छिचाउनुहोस्। त्यसपछि सबै चीजमा शराब वा स्टक राख्नुहोस्।
- क्रकपोटको आवरण गर्नुहोस् र 10 देखि 12 घण्टा सम्मको लागि कम वा पकाउनुहोस् र मासु र सब्जियां निविदा हुने हुनुहोस्। रसबाट मोटो स्किम गर्नुहोस् र मासु र सब्जका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 620 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 162 मिलीग्राम |
| सोडियम | 188 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 59 g |