म यो कद्दी रोटी एक Zojirushi रोटी मिसिनमा बनाएको छ, तर यो केक वा छिटो रोटी चक्र संग कुनै पनि मानक आकार रोटी मिसिनसँग काम गर्नुपर्छ। अवयवहरू सँगै एक कटोरामा सँगै मिलाउनुहोस् कि पक्का तिनीहरू सँगै संयुक्त छन् भनेर सुनिश्चित गर्न।
डिब्बाबंद कद्दू शुद्ध या घरको प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 1 1/2 कप कद्दू शुद्धe
- 1 कप दाग
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 3/4 चम्मच ग्राउण्ड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/4 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप कटा वाले अखरोट वा पेकान, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- Nonstick पकाउने स्प्रे वा पाक स्प्रेको साथ रोटी मिसिन प्यान स्प्रे गर्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, राम्रो तरिकाले मिश्रित जब सम्म सब्जी को तेल, अण्डा, कद्दू शुद्ध, र एक साथ चीनी को मिश्रण गर्नुहोस।
- बेकिंग पाउडर, सोडा, नमक, मसाले र अँध्यारोमा टाँस्न नदिनुहोस्।
- तयार रोटी मिसिन प्यानमा ब्याटर गर्नुहोस् र केक वा द्रुत रोटी चक्रमा सेट गर्नुहोस्।
- बीपमा कटा नटहरू थप्नुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोला।
- क्यान्सर र पेडल्सबाट सावधानीपूर्वक ढोका खोल्नुहोस् र एक रैकमा ठिक पार्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- यदि वांछित भएमा, कटा नटको साथ 1/2 / 1 मिलीमिटर किशमिश, सूखा क्रेनबेरी, वा चकलेट चिप्स जोड्नुहोस्।
- ओवन दिशा: एक मिश्रण कटोरा मा, पागल सहित सबै सामाग्री को संयोजन। 350 फीटमा रोटी बान्नुहोस् एक ग्रीड लुफा प्यानमा लगभग 50 देखि 60 मिनेटसम्म, वा बीचमा दाँत पट्टि सम्म पुग्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 166 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 56 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |