नरम प्रेज्जल एक खाई हुन् जब तपाईं आटा बनाउन रोटी मिसिन प्रयोग गर्नुहुन्छ। यद्यपि तपाईंलाई आटा तयार हुनुको लागि धेरै घण्टा पर्खनु पर्दछ, यो मुलायम प्रहारले बच्चाहरु बनाउनका लागि सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1 चम्मच हल्का ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 3 1/2 कप चप्पल
- 2 चम्मच सक्रिय सुकेको खमीर
- 2 चतुर्थ पानी
- 1/3 कप बेकिंग सोडा
- कोसेसर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- निर्माताद्वारा निर्दिष्ट आदेशमा तपाईंको रोटी मिसिनमा पहिलो पाँच सामग्रीहरू राख्नुहोस्।
- आटा चक्रमा मेशिन सेट गर्नुहोस्।
- जब चक्र पूर्ण हुन्छ, आर्तिलाई उज्यालोमा उडेको सतहमा घुमाउनुहोस्, र केहि मिनेट आराम गर्न दिनुहोस्। यसबाहेक, ओवनमा 475 डिग्री एफ। सेवन गर्नुहोस्। दुई पाक पानाहरू प्राप्त गर्नुहोस् र तेस्रो पाना पानामा रैक राख्नुहोस्।
- आटामा 12-14 बराबर टुक्रा विभाजित गर्नुहोस्। प्रत्येक टुक्रा एक 15 इन्च रस्सीमा रोल गर्नुहोस्।
- प्रत्येक रस्सीसँग एक यू बनाउनुहोस्, त्यसपछि अन्त्यहरू पार गर्नुहोस्। टाउकोहरू र मोडिहरू उठाउनुहोस्, त्यसपछि एक pretzel आकार बनाउनको लागि गुनाउनुहोस्। सील गर्न चुरोट। यो कस्तो देखिन्छ जस्तो हेर्नको लागि, नरम प्रिटजल कसरी गर्ने भनेर यो चरण-दर-चरण ट्यूटोरियल जाँच गर्नुहोस्। नमकीन बकिङ पानाहरुमा प्रिटजल राख्नुहोस्।
- ठूलो सससेनमा पानीको 2 चौथाई स्थान राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। बेकिंग सोडा जोड्नुहोस्, त्यसपछि उमंगमा गर्मी घटाउनुहोस्।
- पकाउने सोडा स्नानमा एक समयमा 2-3 प्रक्षेपण गर्नुहोस्। तिनीहरूलाई लगभग 2 मिनेट उकालो दिनुहोस्। प्रिटजल्स हटाउन को लागी स्लटेड चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्। कूल रैकमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। कोसर नुनसँग छिडाउनुहोस्।
- जब सबै प्रजातिहरू पकाउने सोडा स्नानबाट बाहिर निस्कन्छन्, तिनीहरूलाई नमकीन पकाउने पानाहरूमा पठाउनुहोस्।
- सुनको खैरोसम्म 8-12 मिनेटको बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,710 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |