सजिलो टोफु व्यंजनहरूको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ? यहाँ टोफू व्यञ्जनहरु को एक पूरी सूची छ।
यो सानो vegan टोफू जालहरु एक चौंकाने वाला डिश को लागि एक मिठाई र मसालेदार चटनी मा पकाएको छ। यदि तपाईंलाई पकाउने tofu वा बारबेक्यू टोफु मनपर्छ भने, यो सजिलो र मसालेदार बेक्ड टोफू नुस्खाको प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ब्लक फर्म वा थप फर्म टोफू, क्यूब्ड
- 3 चम्मच सोया सस
- 3 चम्मच मेपल सिरप
- 3 चम्मच बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच किचअप
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 2 चम्मच हट सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
पहिलो, आफ्नो टोफू तयार गर्नुहोस्। प्रायजसो वेगन टोफू व्यञ्जनहरू जस्तै, यो तपाइँले पहिलो टोफु थिच्नु उत्तम हुनेछ। किन? टोफु स्पंज जस्तो छ - तपाईले चाँडै यसलाई बाहिर प्रेस गर्नुहुने थप पानी, अधिक स्वादिष्ट अचम्म यसले यसलाई उठाउन सक्छ! निश्चित छैन कि टुफु प्रेस गर्ने? यो सजिलो चरण-दर-चरण गाइड हेर्नुहोस्: कसरी थिफु थिच्नुहोस्।
एक पकाउने डिशमा, सबै सामग्री सँगसँगै whisk र टोफु जोड्नुहोस्, राम्रो कोटिंग। कम से कम एक घण्टा मार्नुहोस्।
35 मिनेटको लागि 375 डिग्री ब्रेक गरेर, कहिलेकाहीँ टोफुको पकाउनको लागि टाउको दुख्ने गर्दछ।
यो पनि हेर्नुहोस्: अधिक सजिलो टेकफु व्यंजनहरू
अधिक शाकाहारी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 187 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |