यो स्वादिष्ट मासुबलहरू एक राम्रो एपटेकर (एक्लै) बनाउँदछ वा तातो पकाएका चावल वा आलुको साथमा धेरै दिनहुँ पारिवारिक भोजन बनाउने। एक स्वादिष्ट र सजिलो फिक्सको लागि यो डिश प्रयोग गर्नुहोस्!
सम्बन्धित व्यञ्जनहरु: चिकन माटबल्स , मसालेदार मार्शलड माटबल्स
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 2/3 कप सफा गरिएको दूध
- 1 लिफा सूखा प्याज सूप मिश्रण
- ससका लागि:
- 2 कप क्याचअप
- 3/4 कप ब्राउन शुगर (प्याकेट)
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्स बीफ, 2 चम्मच वार्सेस्टरशायर सॉस, भत्किने दूध र सूप मिश्रण।
- बलहरूमा बटुआको आकार। 12 मिनेटको लागि ब्रोइलरबाट 4 इन्च, वा मासुबलहरू खैरो छ र पकाएर पकाइएको हुन्छ। जललाई रोक्नको लागि धेरै पटक खोल्नुहोस्।
- सामाग्री सस र एक फोडा ल्याउन; 10 मिनेटको लागि उकालो ढिलो ढिलो कुञ्जी सेट गर्नुहोस् (5-6 घण्टामा छोड्नुहोस्); मासुबलहरू थप गर्नुहोस् र चट्याउनु पर्छ। लगभग 50 मासुबल बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 113 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |