यो बादाम पेस्ट्री क्रीम नुस्खा धेरै पारंपरिक फ्रांसीसी पेस्ट्री व्यंजनहरु मा प्रयोग गर्न सकिन्छ, तर यो वास्तव मा चेरी, खूबानी, या दालचीनी को विशेषता मा बर्तन मा छ। क्रिम प्यासिसेरीको प्रयोग मात्र तपाईंको कल्पनाद्वारा सीमित छ; अमीर क्रीम संग सरल साधारण या एक विस्तृत गेटाउ। परिणाम समान स्वादिष्ट हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 कप दूध (पुरा)
- 3 अन्डा (केवल मान्छे)
- 1/2 कप शर्करा
- 1/8 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मच कन्सस्ट्राक (प्लस 2 अतिरिक्त चम्मच)
- 1 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो ससनीन मा, कम गर्मी मा दूध को गर्म गर्नुहोस जब सम्म यो भाप को लागि पर्याप्त गर्म छैन। दूध पिउने बेलामा, अण्डा मान्छे, चिनी, आटा, र कस्टस्टर्च सँगसँगै whisk सम्म मिश्रण पूर्ण रूपमा चिकनी हुन्छ।
दूध भाप गर्दा एकपटक, अण्डा जोड्नका लागि यसको आधा जोड्नुहोस्। दूध र अण्डाहरूलाई हट दूधमा राख्नुहोस्, स्ट्राइकिंग जारी राख्नुहोस्, र यसलाई 1-2 मिनेटसम्म उचाल्नुहोस् जब तक कन्टर्डर डिजिटल थर्मामीटरमा 170F सम्म पुग्छ र धेरै मोटो हुन्छ।
गर्मीबाट हटाउनुहोस्, बादको निकायमा हलचल गर्नुहोस्, र पेस्ट्री क्रीम भर्नुअघि पेस्ट्री क्रीमलाई पूर्ण रूपमा लिनुहोस्।
यो बादाम पेस्ट्री क्रीम नुस्खाले पर्याप्त पेस्ट्री क्रीमलाई पारंपरिक केक वा profiterole नुस्खा भर्न को लागि बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 109 मिलीग्राम |
| सोडियम | 297 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |