यो सजिलो फ्रीजर कोल स्ला जमेको भए पनि कुरकुरा रहन्छ! तपाईं स्वाद र यो कल्याण नुस्खाको बनावट सुविधालाई माया गर्नुहुन्छ। माछा र स्ला टोस्टासा बनाउनको लागि यो प्रयोग गर्नुहोस् वा गर्मीमा खाना पकाउने कुनै पनि ग्रील्ड मासु जस्तै मलहरू जस्तै बर्गर वा स्टेक।
Coleslaw (वा कोला पर्दा) यस्तो सरल नुस्खा हो, र यो तपाईंको लागि राम्रो छ। गोभी एक cruciferous सब्जी हो, जसको मतलब योसँग धेरै यौगिकहरू छन् जुन तपाईंको स्वास्थ्यको रक्षा गर्न मद्दत गर्दछ। तपाईं यो सजिलो नुस्खामा बैंगनी वा हरियो गोभी प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, यद्यपि म हरियो गोभी मन पर्छ। र घंटी मिर्च एक भिटामिन ए र सी को एक महान स्रोत हो।
त्यहाँ अग्रज बनाउने सलादले तपाईंलाई फ्रीजरमा भण्डारण गर्न सक्ने केही छैन। यो फ्रीजरमा चार महिनाको लागि राम्रो रहनेछ, यदि यो लामो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 हेड गोभी, टुक्रिन्छ
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, पतला कटा
- 1 लाल प्याज, पतला कटा
- 1 रातो र नारंगी घंटी काली मिर्च, पतला कटा
- 3/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 2 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 कप सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
गोभी, हरित घंटी काली मिर्च, रातो प्याज, र रातो काली मिर्च एक ठूलो कटोरामा टस गर्नुहोस्।
बाँकी सामग्रीहरूलाई मध्यम मास सस्यानमा उच्च गर्मीमा मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 2-3 मिनेटको लागि खन्नुहोस्। राम्रो गरौं।
कटोरामा सब्जियोंलाई हाल्नुहोस्। राम्रो तरिकाले एक चम्मच संग stirring द्वारा मिश्रण, त्यसपछि एक airtight प्लास्टिक फ्रीजर कंटेनर मा पैक। नुस्खाको नाम र तपाईले कोल स्लवको साथ लेबल र फर्म सम्म कम्तीमा चार घण्टा फ्रीज गर्दछ।
सेवा गर्न, रातो रातो रातो फ्रिजमा काँधमा पखाल्न दिनुहोस्। हल्ला कुरकुरा र स्वाद स्वादिष्ट रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 92 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |