यो बारबेक्यू सस एक महान फल स्वाद संग मीठा र स्वादपूर्ण छ। तपाईंले पाउको पोर्क वा चिकनको टुक्राको लागि यो उत्कृष्ट चटनी पाउनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ताजा प्लम, बीउ हटाइयो
- 1/2 प्याज, कटा भयो
- 1/2 कप / 120 एमएल शर्करा
- 1 दालचीनी स्टिक
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 1/4 कप / 60 एमएल चावल शराब सिरका
- 2 चम्मच / 30 एमएल बारबेक्यू सस
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर मिस्ड लसुन
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरू एक बर्तनमा र सिम गर्नुहोस् जबसम्म प्लम धेरै नरम हो, लगभग 15 देखि 20 मिनेट। दालचीनी छड़ी हटाउनुहोस् र ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्। ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस् र चिकनी सम्म मिश्रण गर्नुहोस्। एक हप्ता सम्म तुरुन्तै प्रयोग गर्नुहोस् वा प्रशोधन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |