अण्डा प्रतिस्थापनको रूपमा टोफु प्रयोग गरेर सुपर-नम र फडग्ने चकलेट भ्यागुरी ब्रान्डहरूको लागि एक सजिलो नुस्खा, जसले पनि उनीहरूलाई राम्रो चिसो राख्छ!
एक भेगको नुस्खाको रूपमा, यी चलनहरू डेयरी-फ्रि, अण्डा-मुक्त र कोलेस्ट्रोल-फ्रि र चीनीको सट्टा मेपल सिरपसँग हुन्छन्, तिनीहरू पनि परिष्कृत-चिनियाँ मुक्त हुन्छन्, जुन वेभान्स जसले परिष्कृत शर्कराबाट बच्नको लागि ठूलो हुन्छ। अधिक vegan ब्राउन व्यंजनहरू प्रयास गर्न तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप रेशम (नरम) टोफू
- 1/2 कप पानी
- 1/2 कप कप मेपल सिरप
- 1/2 कप कोकोआ पाउडर
- 2 चम्मच। सब्जी तेल
- 1 tbsp। वेनिला
- 1/4 कप आटा
- 1 कप शर्करा
- 1/4 टस्पेस। बेकिंग पाउडर
- 1/4 टस्पेस। नमक
- वैकल्पिक: 1/2 कप कटा हुआ अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- 350 डिग्री भन्दा पूर्व-गर्मी ओवन र हल्कासाथ एक पकाउने प्यानमा सजाउनुहोस्।
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, सिल्कन टोफू , पानी, मेपल सिरप, कोकोआ, तेल र वेनिलालाई सुचारु नगर्न।
- एक ठूलो कटोरा मा, कोट को बावजूद शेष अवयवहरु को साथ मिलें।
- गीले अवयवहरूका साथ सुक्खा अवयवहरू मिलाउनुहोस्, राम्रोसँग जोडिएको गठबन्धन। बिस्तारै माछा मार्न।
- बेकिंग पैन मा बल्लेबाज डालो र लगभग 40 मिनेट को लागि पकायो। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 191 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 170 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |