उदाहरणगोगमा कच्चा अण्डाहरू डरलाग्दो छैन। अण्डाले यस गैर-अल्कोहल उदाहरणमार्गमा कुनै सम्भावित ब्याक्टेरियालाई मार्न को लागी पकाएको छ। यसबाट यो गैर-अल्कोहल जस्तै एन्ग्रोगोग हो , बच्चाहरूले यो धेरै वयस्कहरूको मजा लिनेछन्। तपाईं यो धनी र क्रीमी उदाहरणको लागी सबै छुट्टै छुट्टै हातमा राख्न चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ठूलो अन्डा
- 2 अन्डा व्यक्ति
- 1/2 कप प्लस 2 चम्मचपुर्जा शर्करा
- 1/4 चम्मच
- नमक
- 4 कप दूध (सम्पूर्ण)
- 1 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच
- अख्तियार (ग्रेटेड)
- 1/4 कप भारी क्रीम (मुलायम चोटहरु लाई घुमाइएको)
- Garnish: अतिरिक्त ग्रेटेड अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- भारी 3-वा 4-क्वार्ट प्यानमा अण्डा, अण्डाका व्यक्तिहरू, चिनी, र नुनलाई जोड दिनुहोस्, जबसम्म राम्रोसँग मिल्दछ।
- पूर्ण रूपमा शामिल नभएसम्म ढिलो, स्थिर स्ट्रिममा दूध बोल्दै whisking जारी राख्नुहोस्।
- बर्नर लाई सम्भावित गर्मी सेटिङ् कम से कम गर्नुहोस्।
- बर्नरमा प्यान प्लेस र लगातार हल मिश्रण जब सम्म तत्काल-पढने थर्मामीटर 160 डब्ल्यू पुग्छ र मिश्रण को चम्मच पछि कोट गर्न को लागि मिश्रण thickens सम्म पुग्छ। धैर्यवान हुनुहोस्। यसले लगभग 45 देखि 60 मिनेट लिनुपर्छ।
- अण्डाको कुनै पनि आकस्मिक सानो पकाएको बिट हटाउन एक ठूलो कटोरामा राम्रो चिसोबाट तनाव मिश्रण।
- भेनिला निकाट र नटम्याग जोड्नुहोस्, जोड्न जोड्नुहोस्।
- एक गिलास पिचर, डिन्टर, वा कन्टेनरमा राख्नुहोस् र ढक्कन वा प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस्। परिष्करण गर्नु अघि कम्तीमा 4 घण्टा वा 3 दिन सम्म हिउँको लागि यो अन्डा कन्टर्ड मिश्रण।
- जब सेवा गर्न तयार छ, भारी क्रीम एक कटोरामा राख्नुहोस् र जब सम्म यो नरम चोटहरु बनाउँछ जब सम्म। संयुक्त व्हीप्टेड क्रीम संयुक्त सम्म ठंड कन्सर्ट मिश्रण मा।
- ठुलो प्याला वा चश्मे र गारिशमा पोषक र पोषक तत्वको साथमा अङ्गेनगोग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 109 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |