मिठाईको लागि मीठो पियोगी सामान्य हुन्। तिनीहरू सामान्यतया पिघल मक्खनमा काम गर्छन् र दाँत वा कन्फेन्सिनेजरको शिरको धूल।
पाम भरने को लागि यो नुस्खा damson या साना इटालियन प्र्यून प्लम संग बनाया जा सकता है। वैकल्पिक रूप देखि, पियरोगी आटा पाउडला स्लोवाकोव - प्लम मक्खन देखि भरी छ - थोडा फरक स्वाद को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 सानो प्लम (डामोन वा सानो, इटालियन प्र्यून प्लम)
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- धुलो र सुत्ने प्लम। ढोकाको सिममाथि एक स्लिट काट्नुहोस् (तर सबै तर्फबाट अर्को दिशामा) र गड्ढो हटाउनुहोस्। प्रत्येक गुफा र स्थानमा 1/4 देखि 1/2 चम्मच शिकारी राख्नुहोस् एक साथ हल।
- 1 ठाँउ आटा को आचरणमा र पछाडी अनुहारको साथमा पूर्ण रूपमा सील गर्नुहोस्।
- Pierogi बनाउनका लागि यी चरण-दर-चरण निर्देशहरू हेर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |