यो चम्मच रोटी मानक cornmeal बल्लेबाज मा मोटा polenta या grits संग बनाइन्छ। यो वास्तव मा एक प्वाइंग वा सूल्फ रोजमर्रा को कचौरा भन्दा स्थिरता मा अधिक छ, र यसले कुनै पनि मुख्य डिश संग एक स्वादिष्ट साइड डिश बनाउँछ। यसले नाश्ता जङ्गलको लागि स्वादिष्ट प्रतिस्थापन गर्दछ ।
पिघरे वा नरम मक्खन संग ओवन देखि चम्मच रोटी गर्म राखो। आलु वा चावलको लागि यो राम्रो प्रतिस्थापन हो। यदि होम संग सेवा गरिरहेको छ भने सानो तल्लो पतला छायादार पादरी पनीर संग नै यो ओवन बाहिर आउछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
बेक्ड पोलेन्टिएसँग पिर्मेस पनीर
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सेतो वा पहेंलो ढुङ्गाको जमीनमा
- 1/4 कप पोलेंटिया वा ग्रिट
- 2 3/4 कप पानी
- 1/4 कप मक्खन, नरम या पिघल
- 1 कप
- आधा आधा, हल्का क्रीम, वा सम्पूर्ण दूध
- 1 स्क्यान चम्मच नुन
- 3 ठूला अण्डाहरू, अलग गरियो
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा, cornmeal, grits, र पानी को गठबंधन। बिस्तारै कुकुर, प्रायः अँध्यारोमा, जबसम्म मिश्रण मोटो र चिकनी हुन्छ, लगभग 25 मिनेट।
- ओवन त 375 एफ सम्म बटर को बिचमा 8 इन्च स्क्वायर पाक डिन वा प्यान।
- बिजुली मिक्सरको साथमा मक्खन, आधा-आधा, क्रीम, वा दूध र नमकलाई हराउँदछ।
- एक सानो कटोरा मा अण्डा मान्छे whisk corn cornal मिश्रण मा हरायो।
- सफा भियर्सहरूको रूपमा सफा भियनाहरूसँग, अण्डाको श्वेतलाई हराउँदछ; cornmeal मिश्रण मा गुना।
- तयार पाक प्यानमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्। लगभग 30 देखि 35 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म माथि माथि पफ गरिएको छ र केवल हल्का खारेज हुन्छ।
- मक्खन संग तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्। चम्मच खडा खडा हुनेछ, तर कम स्वादिष्ट छैन!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 192 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 139 मिलीग्राम |
| सोडियम | 360 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |