यो गाजर कुकिज मसिड गाजरको साथ बनाइन्छ। तिनीहरू स्वादिष्ट र सजिलो नारंगी चिसोको साथ समाप्त भए। सम्भव भएमा, म्याकिंगको लागि ताजा सुन्तलाको रस प्रयोग गर्नुहोस्।
यी सरल ड्रप कुकीजहरू हुन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप छोटो
- 3/4 कप दाग गरिएको शुगर
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 कप गाजर (पकाएको र मसला)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 1/2 कप पेकान (वा अखरोट, कटाई)
- नारंगी इभरिंगको लागि
- 3 देखि 4 चम्मच नारंगीको रस (1/2 को नारंगी)
- 2 चम्मच नारंगी जेस्ट (1 नारंगीको भन्दा बढि)
- 1 चम्मच मक्खन (कोठाको तापमान)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिछोडको छोटो; बिस्तारै चिनी जोड्नुहोस्, हल्का र चम्किलो हुन्छ।
- कष्टयुक्त मिश्रणमा अण्डा, गाजर र वेनिला थप्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्रोसँग धकेलियो।
- अँध्यारो, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्; गाजर मिश्रण मा हलचल र राम्रो मिश्रण।
- यदि प्रयोग गरेर कटा पागल मा हलचल।
- Tablespoonfuls द्वारा greased बेकिंग पानाहरूमा छोड्नुहोस्।
- लगभग 350 मिनेटको लागि 350 डिग्री फारेज (177 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4) बेक गर्नुहोस्।
- कुकीहरू रङ गर्न ठिक गर्न ट्रान्सफर गर्नुहोस्।
- त्यसबाहेक, टुक्रा बनाउनुहोस्।
- मक्खनको रस र सुन्तला राइन्ड; जबसम्म वांछित फैलिएको स्थिरताको पहुँच पुग्यो तब सम्म सिफल्ट कन्फेक्शनरको शिरमा हलचल।
- थप आवश्यक रस वा कन्फेक्शनमेन्टको शाइन थप गर्नुहोस्।
मीट्रिक समकक्ष चाहिन्छ?
द्रुत मापन र तापमान रूपांतरण चार्ट
तपाईं पनि मन पर्छ
गाजरकोट वानिला क्रीम पनीर फ्रस्टिङको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |