यो क्यूबन स्यान्डविचको लागि नुस्खा धन्यवाद ल्याउने प्रयोगमा यो ल्याटिन स्यान्डविचको असामान्य स्वादिष्ट संस्करण बनाउन। और पारंपरिक कुरकुरा र पतली संस्करण को विपरीत एक griddle मा, यस गंदी छुट्टियों को झुकाव ताजा ताजा भुना हुआ टर्की स्तन र मीठा महाराज पकाया हैम, टैर्ट क्रेनबेरी चटनी, डिल अचार, पीला सरसों, र मलाईदार पिघल स्विस पनीर को मोटी स्लाइस संग उच्च छ।
यदि तपाइँसँग हातमा कुनै क्युबा रोटी छैन भने, तपाइँले तपाइँको आफ्नै धन्यवाद क्युबा स्लाइडर सिर्जना गर्न सजिलै एक फरक फारम जस्तै खमीर रोल वा मफिन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 loaf क्युबा रोटी
- 3 चम्मच। पहेंलो सरसफाइ
- 1/2 कप अचार (कटाई)
- 1/4 पाउन्ड स्विस पनीर (कटाई)
- 1/2 lb leftover
- हनी पकाएको हाम (वा कटालो डेली मासु)
- 1/2 पाउंड लेफ्टिनो भुना भयो टर्की स्तन (या कटा भयो डेली मासु)
- 4 चम्मच क्रेनबेरी जाम (वा चुटनी)
- 4 बिल्लियों मक्खन नमकीन
- 1 टिन पन्नीको रोल
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- क्युबा रोटीको साथ आधा र धनुष एक तरफ क्युबा रोटीको ढोकालाई स्वाद गर्नुहोस्।
- काटिएको अचार र स्विस पनीरको स्लाइसहरूसँग आवरण जोड्नुहोस् - समान रूपमा अलग हुन्छ।
- भुटेको टर्की स्तनको साथ माथि र त्यसपछि हनी बेक्ड ह्याम थप्नुहोस्। खुट्टाको अर्को भागमा, क्रेनबेरी जाममा निस्कन्छ र स्यान्डविच नजिक। मक्खन को बाहिर बाहिर कोट।
- टिनफोइलमा स्यान्डविच लपेटो र पाक पानामा राख्नुहोस्। केहि भारी लिनुहोस् जस्तै कास्ट आयरन स्किलेट वा टिनोफिल लिपटे ईंट र स्यान्डविचलाई तल लगाउनुहोस्।
- ओवनमा टिनफोइल लिपटे स्याण्डविच र भारी वस्तुको साथ पाना पाना राख्नुहोस् र लगभग 12-16 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा रोटी क्रिसको छ र पनीर पिघेको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1135 |
| कुल मोटा | 108 g |
| पागलिएको बोसो | 64 g |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 342 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,451 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 31 g |