यो सरल दाँत मेनेज डिपमा खट्टा क्रीम र कटा ताजा अजमोरी समावेश छ।
यो सजिलो सरसफाइ मेयोनेज डुप्पस सस एक कम्प्लेट, ह्याट कुक वा सोजी नसाको सुँगुरसँग स्वादिष्ट छ, वा चिकन औंलाहरू वा पखेटाको साथ यो सेवा। डुप्लिकेटको लागि निम्न विधिहरू र केही सजिलो एपटेकरहरूको लागि निर्देशनहरू तलका सुझावहरू हेर्नुहोस्।
एक नुस्खाको लागि नुस्खा सजिलै उचाइन्छ।
त्यस्ता उत्सवको लागि, एक सानो पतला कटा अजवा र रातो काली मिर्च जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच राम्रो गुणस्तर Dijon शैली सरसफाई
- 3 चम्मच मेयोनेज
- 3 चम्मच खट्टा क्रीम
- वैकल्पिक: 1 चम्मच अजवा (कटा भयो, या पतला कटा लाल बेई काली मिर्च)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरामा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल।
यो डिपमा एक राम्रो दाँत स्वाद छ, गर्म कुकुर नाश्ता वा चिकन पखेटाहरूको लागि राम्रो। यदि तपाईं सरस तल टोन गर्न वा स्वादमा यसलाई बलियो बनाउन चाहनुहुन्छ भने, कुनै पनि अवयवको थप थप गर्नुहोस्, स्वाद गर्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 100 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |