यदि रिब-आँखा स्टेक तपाईंको मनपर्ने हो भने, तपाईं केवल सानो नमक र कालो मिर्च संग उनलाई ग्रिलमा आनन्द उठाउन सक्नुहुन्छ। तथापि, यो हल्का मसाले मिश्रण एक धनी, गहिरो स्वाद जोड्दछ जसले यसले तीव्र र सजिलो स्टिक बनाउँछ। एक स्वादिष्ट भोजन को लागि आफ्नो पसंदीदा ग्रील्ड सब्जियों संग सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 रिब-आँखा स्टिक , लगभग 1 इन्च मोटी
- 2 1/2 चम्मच (12.5 एमएल) प्याज पाउडर
- 2 चम्मच (10 एमएल)
- खुर्सानी को धुलो
- 2 1/2 चम्मच (12.5 एमएल) समुद्री नमक
- 1 चम्मच (5 एमएल) लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) मिठाई पेपरिका
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) मोटे जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो कटोरामा घिमिरे सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। स्टिकहरू गिलिङ गर्नुअघि कोठाको कोठामा अनुमति दिनुहोस्।
2. उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। स्टेकको दुवै पक्षमा मसाले मिश्रण लागू गर्नुहोस्। स्टिकहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र 7 देखि 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, एक चोटि घुमाउनुहोस्।
3. एक चोटीले इच्छित दान सम्म पुग्यो, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कम से कम 5 मिनेटको लागि आराम गर्नु पर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1086 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 99 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,732 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 123 g |