पोलिश पेरिगोई आटाको लागि यो नुस्खा मेरो मित्र जॉर्जियाबाट हो, जसले यसलाई आफ्नो बुबाबाट जन्मियो। यो असामान्य छ कि यसले चिकन स्टकको लागि कल गर्दछ। तपाईंले यो प्रयास नगरेसम्म यसलाई नचर्नुहोस्। आटा आटा चिकनी र अनुहार छ। यो मीठे वा सुत्केरी पिजोगी भर्ने को लागी प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो अन्डा
- 5 चम्मच खट्टा क्रीम
- 3 चम्मच सब्जी तेल
- 1 चम्मच नमक
- 3/4 कप श्वेत (चिकन)
- 4 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, अँध्यारो नभएसम्म अण्डा, खट्टा क्रीमको तेल, नमक र चिकन भात मिलाउनुहोस्। आटा सम्मको अनुहारमा आउँदो र खानुहोस् वा हातमा घुमाउनुहोस्। प्लास्टिकको साथ लपेटो र कम्तिमा 10 मिनेट बाँकी राख्नुहोस्। तपाईंको मनपर्ने पिजोगी भरेर भर्नुहोस्।
- रोइङ, भरने र पियोगोइको खाना पकाउने यी चरणहरू पछ्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 94 मिलीग्राम |
| सोडियम | 231 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |