एक परम्परागत डिश एक भरी भएको हरी चिलल संग क्रीमयुक्त अखरोट सस र रातो अनार संग टाँसिएको छ - मेक्सिकन ध्वजको रंग। यो डिश एक स्वादिष्ट मेक्सिको स्वतन्त्रता दिवस मनपर्ने हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ठूलो हरियो चाइल्स, भान्साको लागि
- 3/4 कप क्रिम वा खट्टा क्रीम
- 1/2 चम्मच शुगर
- 1/4 कप भत्किएको दूध
- 1/2 कप पतला कटा अखरोट
- 1 अनार, बीजहरू अलग गरियो
- 1/2 lb ground pork or beef
- 3 लसुन लौह
- प्याजको 1/4 प्याज र खुट्टा
- 1 चम्मच खानु वा सब्जी तेल
- 1 सेब, खुबै, फलाम र बीउ, कोमल कटा
- 2 चम्मच अवांछित बादाम, कटा भयो
- 1/4 चम्मच दालचीनी
- अख्तियारको चुरोट
- 1/4 चम्मच जीरा
- 1 गुच्छा ताजा अजवा, कटा कटा
- 2 चम्मच मसलाहरू, न्यानो पानीमा नरम
- 3 अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीलहरू जडाउनुहोस् र खालहरू र बीउहरू हटाउनुहोस्।
- ठूलो प्यानमा तेल हटाउनुहोस् वा मध्यम तापक्रममा खानुहोस्। बीउ वा सुँगुर र खैरोमा भर्खरै बढ्नुहोस्। लसुन, प्याज, सेब, बादाम, दालचीनी, अख्तियार, जीरा, नुन र काली मिर्चको चुच्चो र लगभग 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मिक्सर वा व्हिस्कसँग कडा चोटका लागि अण्डाको सेतो हराउनुहोस्। अण्डा मान्छे र माटोको चुरोटमा फोल्ड गर्नुहोस्। हरियो भित्तामा अण्डा मिश्रणमा डुबाउनुहोस् र सुनको भून सम्म त्रास गर्नुहोस्।
- भान्साको बराबर भागसँग चिप्सहरू राख्नुहोस्। क्रमामा, अखरोट, र बेजोड दूधको साथमा मिश्रण र मिश्रण गर्नुहोस्। ताजा पकाएका चिइलहरू भर्नुहोस् र अनारको बीउ सँग छिर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 417 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 167 मिलीग्राम |
| सोडियम | 125 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 20 जी |