प्याकेज मसाले प्याकेज लुकेको लुगुनको स्रोत हुन सक्छ। आफ्नो आवश्यकता को लागी तपाईलाई आफ्नो ग्लुटेन फ्रि टको मसाले मिक्स बनाउदै ग्लुटेन फ्रि मसाले र जडीबुटीको साथ हात मिलाउनुहोस्। यो स्पष्ट रूपमा तपाइँले बनाउन रोज्नु भएको कुनै पनि ग्लुटेन-फ्रिक ट्याकोससँग राम्ररी जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच ग्लुटेन-फ्रिज प्याज पाउडर
- 2 चम्मच ग्लुटेन मुक्त लसुन पाउडर (लसुन नमक होइन)
- 1 चम्मचको नमक
- 1 चम्मच ग्लुटेन-फ्रि
- खुर्सानी को धुलो
- 1 ½ चम्मच कुखुरीको काली मिर्चले सुकेको छ
- 1 ½ चम्मच ग्लुटेन-फ्रि ग्राउन्ड जीउ
- 1 चम्मच सूखे अयवाग्य पातहरु
- 1 ½ चम्मच कन्सोर्क
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई 8-औंस जारमा राख्नुहोस्।
- सिजनहरू राम्रोसँग वितरित नभए सम्म हल्लाउनुहोस्।
- शांत, सूखी स्थानमा भण्डार गर्नुहोस्।
लगभग 6 चम्मच मिक्स बनाउँछ, वा मैदानमा मासुको 3 पाउन्डको लागि पर्याप्त।
अनुस्मारक: सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्। सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,203 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |