यो एक राम्रो, पुरानो अंग्रेजी शैली लन्डनको बिरुद्ध विधि हो जुन धेरै स्वाद छ र स्टेकको निविदा कटौती गर्नेछ। विलुप्त र स्वादिष्ट समाप्त उत्पादनको लागि कुञ्जी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 देखि 2 पाउन्ड / 680 देखि 900 किलोग्राम फ्लाई स्टिक
- 1/2 कप / 120 एमएल मक्खन
- 1/4 कप / 60 एमएल बीफ श्वेत
- 1/4 कप / 60 एमएल सुकेको रातो शराब
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर ताजा अजमोरी
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच / 30 एमएल लाल शराब सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल मिनिड स्केलियन सबै भन्दा माथि
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
फङ्क स्टेकको दुवै पक्षमा 1/8 इन्च गहिरो 1 इन्च हीरा काट्नुहोस्। कुचल लसुन, जैतून का तेल, रातो रक्सी सिरका नमक, र कालो मिर्च एक सानो गैर धातु कटोरा मा। रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थिममा स्टेक राख्नुहोस्। सबै सतहहरू ढाकिएको छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस्। सील थैला, 6-12 घण्टाको लागि फ्रिजमा कुनै अतिरिक्त हावा र ठाउँ दिए।
चटनीलाई तयार पार्न: मक्खन पिउन र मासुको भाँडा, सुत्न रातो रक्सी, वर्कस्टर्सशायर चटनी, अजमोद र स्केलको साथ मिश्रण गर्नुहोस्।
सेवा गर्न तयार नहुँदा तातो राख्नुहोस्।
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। बैग बाट स्टेक हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्। प्रत्येक पक्षमा लगभग 5-6 मिनेट ग्रिल गर्नुहोस् । एक पल्ट इच्छित दान को पकाया, ग्रिल देखि स्टेक हटाउनुहोस्, आराम देखि 8-10 मिनेट को लागि चलो। पतली स्ट्रिप्समा काट्नुहोस् र माथि चटनीको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 432333 |
| कुल मोटा | 18,547 जी |
| पागलिएको बोसो | 7,654 जी |
| असंतृप्त फैट | 7,475 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 177,811 मिलीग्राम |
| सोडियम | 126,944 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 62,238 जी |