यहाँ एक डिश छ जसले दुई सारांश मनपर्ने मनपर्छ - गिलिंग र आलु सलाद - एकमा! सुपर फास्ट माइक्रोवेव प्रविधिले समय बचत गर्छ र तपाईंलाई गर्मीको तापक्रममा परम्परागत ओवन घुमाउनबाट रोक्छ। ग्रिलमा आलु फ्याँक्दै ताजा जडी बूटी र मसालेको छेउमा राख्नु अघि स्वादको स्वाद थप्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड / 1.4 किलो मध्यम आकारको आलु
- 1/3 कप / 80 एमएल सेतो वा सुनको
- balsamic सिरका
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर पिर्मेन्स पनीर (कटक)
- 1/4 कप / 60 एमएल अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/4 कप / 60 एमएल ताजा तुलसी (पतला मिनी)
- वैकल्पिक: 1/4 कप / 60 एमएल टूस्टेड पाइन पागल
- 8 देखि 10 चेरी टमाटरहरू (आधा लम्बाइमा काटेर)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूला माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा आलु राख्नुहोस्; ढक्कन वा प्लास्टिक लपेटोसँग ढाक्नुहोस्। नोट: प्लास्टिक लपेटो प्रयोग गरिसकेपछि, निश्चित गर्नुहोस् कि प्लास्टिक लपेटो कुनै पनि सामग्रीलाई छुनु हुँदैन र पछाडीको आवरणमा एक सानो प्वाल पोक गर्नुहोस्।
- माइक्रोमाभ 10 देखि 12 मिनेटको लागि उच्च हुनुपर्दछ वा आलु सम्म निस्कन्छ (खाना पकाउने समय माइक्रोवेवको आधारमा भिन्न हुन सक्छ)।
- माइक्रोवेवबाट सावधानीपूर्वक हटाउन ओवन मिटरहरू प्रयोग गर्नुहोस्। जब पर्याप्त गर्न सजिलो हुन्छ, आलुहरू आधा वा चौथाईमा काट्नुहोस् र उदार रूपमा जैतून का तेल स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्।
- 5 देखि 7 मिनेटको लागि उच्च गर्मीमा ग्रिल, कहिलेकाहीँ ग्रिल लाइनहरू स्पष्ट हुन्छन् जबसम्म।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र ठोल्नुहोस्।
- काट्ने आकारको आकारमा काट्नुहोस् र ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्। सिंक सँगसँगै सिरका, तेल, नुन र लसुन; आलु खान्छन् र कोटलाई हल्का तुल्याउँछ।
- मरिच संग सिजन, त्यसपछि सेवा गर्न तैयार नभएसम्म रमाइलो गर्नुहोस्। सेवा गर्नु पहिले, पिर्मेस पनीर, टमाटर हाल्दा, तुरुन्त, र पाइन नट संग छिद्र।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 308 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 8 जी |