मैले धेरै समयसम्म ग्रील्ड स्वरफिश स्टेकहरू पाएनन्, त्यसैले जब मेरो अर्को-छिमेकी छिमेकीले मलाई घोडामा चढाउँथ्यो भने मलाई स्वीकार गर्न खुसी लाग्यो। स्टिकहरू प्रत्येकको लागि लगभग 6 औंसमा फैलियो - प्रत्येकको लागि एकदम राम्रो - र उहाँले मलाई दुई को लागि एक दम्पती दिनुभयो। मैले एक दिन वा दुई व्यंजनहरू हेरें तर अन्तमा एक साधारण तयारीमा निर्णय गरेँ जसले केवल स्टिकको प्राकृतिक स्वादिष्ट, समुद्री स्वादलाई हाइलाइट गर्नेछ। यसले 15 मिनेट भन्दा बढी हातहरू हात पार्नका लागि समय लिन्छ त्यसैले यो एक हप्ताको रातो खाना हो। 2 सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 6-oz। तरवार माछा स्टेकहरू
- 1 लेमन
- 2 चम्मच। जैतून का तेल
- 1 चम्मच। सूखे हर्बेर डे प्रोवेंस (मसाला मेइल मा उपलब्ध)
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्लेट मा स्टेक राख्नुहोस् र दुवै तिर को लेमन को रस निचोड, दुवै पक्ष कोटिंग। 30 मिनेटको लागि मारिनेट गर्नुहोस्।
2. बीचमा, मध्यम ऊँची गर्मीमा एक ग्रिल प्यान उचाल्नुहोस्।
3. जैतून को तेल संग स्टेक को दुवै किनारहरु ब्रश करो, प्रत्येक स्टेक को एक पक्ष छिपाएँ 1/1 चम्मच हेर्बर्ट डी प्रोवेंस र नमक को एक चुटकी संग।
4. स्टिकहरू हट ग्रिलमा राख्नुहोस् र लगभग 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् - जबसम्म स्टेक किनाराहरू आधा बाटो माथि पकाउँछ।
स्टिकहरू फ्लिप गर्नुहोस् र अर्को 5 मिनेट पान्नुहोस्।
5. तेज चाकू संग, स्टेक को केन्द्र को जांच गर्नुहोस कि यो गुलाबी छैन, तर अझै पनि रसदार छ। यदि यो पूर्ण भएन भने, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्, पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस् र अर्को 5 मिनेटको लागि ताप पकाउनुहोस्।
स्टिकमा थोपा थप नींबूको रस निस्कनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 532 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 334 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 134 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |