तपाईं यो सरल तीन घटक नुस्खामा खरिद गरिएको पेस्टो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा तपाईंको बगैंचाबाट ताजा तुलसी प्रयोग गरेर तपाइँको आफ्नै पेस्टो बनाउनुहोस्। यो नुस्खाले पनि ठूलो स्यान्डविच फैलाउँछ। यसलाई चिप्स र चिसिला चिप्सहरू (विशेषतया पनीरको साथ लिईएको) सँग प्रस्ताव गर्नुहोस्, वा स्वस्थ रहनुहोस् र ठूलो गीताको लागि बच्चा गाजर, घंटी मरिच स्ट्रिप्स, ब्रोकोली र क्युलीफ्लावर फ्लोरेटहरू र कटेको जुचिनको साथ डुबाउदिनुहोस्।
यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने तपाइँ निश्चित रूपमा यो सामग्रीमा थप सामग्रीहरू थप्न सक्नुहुनेछ, यद्यपि यसको आवश्यकता छैन। तपाईं केहि सूखे तुलसी जोड्न सक्छ, वा मेयनेज या चमत्कार को एक बिट को लागि चमत्कार स्याहार सलाद जोडें। कहिलेकाहीँ म स्वादको पछाडि पछाडि केही नींबूको रस वा कागको रस जोड्दछु।
यदि तपाईं भीड सेवा गर्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईं पनि नुस्खा डबल गर्न वा ट्रिप गर्न सक्नुहुन्छ। बस सुनिश्चित गर्नुहोस् कि डुबमा आँखा राख्नुहोस् यदि बुफे तालिकामा बसिरहेको छ भने। सबै विनाशकारी खानाहरू जस्तै, यो केवल दुई घण्टाको लागि प्रशोधनबाट बाहिरिनु पर्दछ, एक घण्टा यदि हवाको तापमान 9 0 डिग्री भन्दा माथि रहेको छ (र त्यस अवस्थामा, तपाईं किन इन्टरनेटमा किन हुनुहुन्न?)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1/2 कप बेसिल पिस्टो
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरा मा, खट्टा क्रीम, तुलसी पेस्टो, र ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर मिलाउनुहोस्, र मिश्रण गर्न राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- क्रिल वा तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
- क्रुडाइट्स र चिप्सको साथ डुप्पाको लागि सेवा गर्नुहोस् वा स्यान्डविच फैलिएको रूपमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 39 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |