यो ढिलो कुकर टर्की र चावल कोसेलले उर्वर टर्की प्रयोग गर्न एक राम्रो तरिका हो, र तयार गर्न र पकाउन सजिलो छ। चावल, कपासको सूप, र पानी वा भाइरस र पूर्णतामा ढिलो पका साथ लिफाटो टर्की जोड्नुहोस्। डिश सम्पन्न भएपछि सब्जेल 20 देखि 30 मिनेट थपियो।
जब तपाई सब्जहरू थप्नुहुन्छ मिश्रणमा केही कटकिएको पनीर खाली गर्न लगाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 डिब्बे (10 3/4 औंस) कमान्डर क्रीम मशरूम सूप
- 3 कप पानी
- 2 कप रूपान्तरणले लामो-अन्न सेतो चावल (नकाएको)
- 1 कप अजवाइन (पतला कटाई)
- 2 देखि 3 कप क्यूब्ड पकाएको टर्की
- 1 चम्मच कुखुराको मौसम
- 1 चम्मच सूखे प्याज (खनिज)
- 2 कप जमे भएका मिश्रित सब्जिहरु (वा मटर र गाजर)
- गार्निश: कटे भएका पनीर (क्रिडर्ड, कैदर्ड-जैक, वा हाराहारी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा सूप र पानी जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- नचाहिने चावल, अजमेर, diced टर्की, पोल्ट्री मसाज, र सुकेको खनिज प्याजमा हलचल।
- आवरण र उच्च 2/2 देखि 3 घण्टा सम्म वा कममा लगभग 5 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- डिश भएको हुनाले लगभग 20 देखि 30 मिनेट पहिले चावल मात्र निविदा हुन्छ - यो लामो समय पकाएको सुत्न हुनेछ यदि एक ठुलो पानीको मुटुमा एक कोलोनरमा सब्जियोंलाई ठोक्नुहोस्। चावल र टर्की मिश्रणमा सब्जहरू जोड्नुहोस्। यदि वांछित भए, शीर्ष केहि केहि टुकडा पनीर संग। Cheddar, cheddar-jack, or havarti पनीर प्रयोग गर्नुहोस्। 20 देखि 30 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
अधिक टर्की व्यंजनहरू
- स्टो कुकर टर्की कटरहरू क्यानबेरी चटनी र भाँडाको साथ
- स्लिप कुकर आइल्याण्ड बारबेक्यू टर्की लेन्स
- टर्की पास्ता कस्सेल एस्परैगस र कैदर्ड पनीरसँग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 883 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 301 मिलीग्राम |
| सोडियम | 798 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 99 जी |