एक नमी र स्वादपूर्ण स्लोमन इन्ट्रे को लागी खुट्टा छ र मासु वा डेयरी भोजन संग खाईन्छ, बस माछा माछाको मौसममा डिपिन्छ, पन्नीमा बलियो रूपमा पछाडि लुगा लगाएर र पकाउनुहोस्।
यो छ-घटक निर्देशक बनाउन, स्वस्थ र हल्का खाने को लागी सजिलो छ, र जबरजस्ती मनपर्यो पर्याप्त अतिथिहरु लाई सेवा गर्न विशेष गरी-विशेष गरी जब तपाईं स्वादिष्ट कोषेर सामन व्यंजनहरू खोज्दै हुनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउन्ड सामन फाइल (ताजा, फ्रिज गरिएको छैन)
- 6 चम्मच नींबू रस
- 3 चम्मच तेल (
- जैतून या canola )
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच नमक
- 3/4 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 425 एफ
- सफा, कुल्ला र पट्टा सुत्नुहोस्।
- सामन फिलेट-छालाको छेउमा एल्यूमीनियम पन्नीको टुक्रा तल राख्नुहोस् जुन सम्पूर्ण प्यालेट वरिपरि लुकाउन पर्याप्त हुन्छ। त्यसपछि बेकिंग पानामा वा सुई प्यानमा राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, नींबू को रस, तेल, लसुन, नमक र काली मिर्च सँगै मिलाउनुहोस्।
- पछाडि माथि मौसम मा डालो।
- माछा वरिपरि पन्जा लगाउनुहोस्। सील किनाराहरू राम्रो हुन्छ, तर माछाको लागि विस्तार गर्न कोठा छोड्नुहोस्।
- पन्नी घुमाउन गर्मीको लागि 10 मिनेटको लागि माछा पकडाउनुहोस्। त्यसपछि प्रत्येक इन्चको माछा मोटाईको लागि अर्को 10 मिनेट पान्नुहोस्। सामन गरिन्छ जब यो फोकल सजिलै संग जाँच गर्दा सजिलै फ्लेक्स गर्दछ।
- जब गरे, ओवनबाट, हटाउनुहोस्, सामन छाला छोड्नुहोस् र हट सेवा गर्नुहोस्।
नोट: सामनले एक माछा स्टोरबाट ताजा किन्नुभयो सामान्यतया सामोन भन्दा धेरै भन्दा राम्रो हुन्छ कि किराने पसल जमे भएका खण्डबाट किन्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 377 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 122 मिलीग्राम |
| सोडियम | 109 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 44 जी |