एक पटक पछाडि पछाडि पछाडि, हामी लगभग सबै चीजहरूमा कद्दू स्वाद देख्न थालेका छन्, विशेष रूपमा नाश्ता खानाहरू - कद्दू-स्पिडेटेड लाइटमा कद्दू डोनट्समा कटाई कद्दिन मफिन्समा। तर कसरी हाम्रो बिहानको चक्रमा सबै श्वेत जोड्न बिना शरद ऋतुको स्वाद ल्याउने? यहाँ एक सट्टा तर स्वस्थ उल्टो एक पतन स्वाद संग छ जुन साँच्चै आफ्नो पसिलाहरूमा चिपकाउँछ। र यदि तपाईंको बच्चा बच्चालाई खानेकुरा खानेकुरा मात्र हुन्छ भने जब यो शर्करामा भरिएको हुन्छ, यो एक दललाई खाने को लागी राम्रो तरिका हो जुन उनीहरूको लागि राम्रो छ सन्तुष्ट हुँदा र स्वादिष्ट हुन्छ। र मौसमी कद्दू मोडको साथ, तिनीहरूले यसलाई उपचारको रूपमा सोच्नेछन्।
हामी सबै धन्यवाद धन्यवाद वरिपरि जान्दछौं कि हामी कसरी केवल अवयवहरूको मात्र प्रयोग गर्छौं जुन हामीले कद्दिन पाई जस्तै परम्परागत व्यञ्जनहरू किनेको थियौँ। यो नुस्खा उन गोल्फ सामाग्री को उपयोग को लागि आदर्श छ किनकी यसमा डिब्बाबंद कद्दू र कद्दू पाई मसाले शामिल छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप द्रुत वा पुरानो जमेको जला
- 3 कप मोटो मुक्त दूध
- 1/2 कप कद्दू शुद्धe (डिब्बाबंद कद्दू)
- 1/4 चम्मच कद्दी पाई मसाले
- 1/8 tsp दालचीनी
- 1 Tbsp किशमिश
- स्वादको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
माइक्रोवेव
- ठूला माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा उल्टो राख्नुहोस् र दूधमा हलचल गर्नुहोस्।
- 2 देखि 3 मिनेटको लागि उच्च मा माइक्रोवेव।
- माइक्रोवेवबाट हटाउनुहोस् र कद्दीन शुद्ध, कद्दी पाई मसाले र दालचीनीमा हलचल।
- 40 देखि 60 सेकेन्ड सम्म ताप्न, वा गर्मी सम्म।
- किशमिशमा हलचल। यदि आवश्यक भए र मजा लिनु पर्ने ब्राउन शुगरको साथ सुत्नुहोस्।
स्टोभेटोप
- एक मध्यम सससेन मा माध्यमिक उच्च उचाई मा एक फोडा दूध ल्याउनुहोस्, सावधानीपूर्वक हेर्न यो सुनिश्चित गर्न को लागी यो उबलने छैन।
- जुत्तामा हिउँद, उचाइ मध्यममा र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- कद्दू शुद्ध र मसाले जोड्नुहोस् र गरम माध्यम सम्म हलचल।
- हेर्न को लागि स्वाद ब्राउन शुगर आवश्यक छ भने। मर्मतहरूमा बसोबास गर्नु अघि मात्र।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 109 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |