यो नुस्खाले क्लासिक अमेरिकन अवयवहरूलाई केही पारंपरिक एशियाई स्वाद, जस्तै ताजा अदरक, सोया सस र चावल सिरका जस्ता संयोजन गर्दछ। यो उत्कृष्ट सर्व-उद्देश्य बारबेक्यू ससका लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप क्याचअप
- 1/2 कप
- डिजोन सरसफाई
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप चावल सिरका
- 2 चम्मच अदरक (तातो र ग्रेटेड)
- 1/2 कप हरियो प्याज (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच तिलको तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम सससेन मा कचौरा, सरसफाइ, भूरी शर्करा, सिरका, अदरक, हरियो प्याज, केयेनी, सोया सस र तिल तेल संग एक साथ। एक धमनी ल्याएर, कहिलेकाहीँ अँध्यारो पार्नुहोस्, र गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्।
- चटनी कोठाको कोठामा ठोक्नुहोस्। खाना पकाउनको लागि एक चिसो चटनीको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्, वा बार्बेक्यूटिंग पछि ब्रश, अतिरिक्त चटका साथ छेउमा सेवा गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 254 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |