पनीनी प्रेस प्रयोग गरी उत्तम ग्रील्ड पनीर स्यान्डविच सिर्जना गर्ने सबै भन्दा तेज र सजिलो तरिका हो। गर्मी दुवै पक्षबाट समान रूपमा वितरित हुन्छ, ग्रिलको माथिबाट वजन स्यान्डविच थिच्दछ, र सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा त्यहाँ कुनै फिसिङ हुँदैन।
केही कुरा विचार गर्न
- यदि तपाईंको प्रेसको तापमान गेजमा छ भने, मध्यम माध्यम उच्च गर्नुहोस् ताकि तपाईं क्रस्टमा राम्रो "चिसो" प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ।
- यदि तपाईं पनीर संग आफ्नो स्यान्डविच ओवरलोड गर्नुहुन्छ, ढक्कन बाट वजन यसलाई तोडफोड गर्नेछ र पनीर बाहिर हटाउनेछ। यो ठीक छ तर यो तथ्य मनमा राख्नुहोस्।
- ग्रील्ड पनीर स्यान्डविच हटाउन प्लास्टिक स्पट्युल प्रयोग गर्नुहोस् - अधिकतर पनीनी प्रेसहरू एक ननस्टाइ कोटिंग छ भने धातुले यो खण्डमा हाल्नेछ।
- यदि तपाईंको प्रेससँग निश्चित निश्चिततामा खुला छान्ने क्षमता हो - यकिन गर्नुहोस् कि स्यान्डविचको दुई पक्षले गरम गेटहरू छोडिदिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 स्वाद रोटी
- 2 स्लाइस / 3 ग्राम पनीर
- नमकीन मक्खन को 2 भाग (वा 1 मेगाबाइट। मेयनेज को)
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईंको पनीनीको बारेमा लगभग 7 मिनेटको लागि गर्मीको लागि प्रेस अनुमति दिनुहोस्। यसबाहेक, तपाईंको स्यान्डविचलाई भेला गर्नुहोस्। सबैभन्दा आधारभूत तरिकाले दुई टुक्राको पुखाको रोटीको बीच पनीरको दुई स्लाइस प्रयोग गर्दछ, तर तपाईं यहाँ पूर्ण रूपमा सिर्जना गर्न सक्नुहुनेछ!
- एक पटक स्यान्डविच बनाइन्छ, सजिलै संग यो तपाईंको पनीनी निर्मातामा राख्नुहोस् र ढक्कन तल थिच्नुहोस् - छिटो अनुहार थिच्नुहोस् ताकि यसले तपाईको स्यान्डविचलाई पूर्ण रूपमा पूर्ण पार्दैन तर यो पनि पर्याप्त छ कि दुवै पक्षले गरम गेटहरू छोडिदिन्छन्। पनीर पिघेको नभएसम्म स्यान्डविचलाई प्रत्येक मिनेटमा केही मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस् र रोटीले 5-7 मिनेटमा रोटी गरेको छ।
- निर्माताबाट स्यान्डविच हटाउनुहोस् र यसलाई केही मिनेट अगाडि बस्न अनुमति दिइन्छ ताकि पनीर मोटो पार्न सक्छ र तपाईले यसलाई काटेर बाहिर नलगाउनुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 779 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 133 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,505 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 40 जी |