आइस क्रीम स्यान्डविच केक पकाउने
यो आइसक्रिम स्यान्डविच केक आमाको दिन, मेमोरियल डे, जुलाई 4 को अन्त्य, वा कुनै ग्रीष्म पिकनिक वा पार्टीको लागि ठूलो छ। बच्चाहरूले आफैं यो आइसक्रिम स्यान्डविच केक बनाउन सक्दछ। म यो सजिलो, पोर्न आइसक्रीम स्यान्डविच केकका लागि नियमित र स्ट्रबेरी आइसक्रीम स्यान्डविचको संयोजन प्रयोग गर्न चाहन्छु।आइस क्रीम स्यान्डविच केक भिडीयो नुस्खा हेर्नुहोस्, यो कसरी हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 आइसक्रीम स्यान्डविच (नियमित, स्ट्राबेरी वा नेपोलियन)
- 1 12-औंस जार गर्म चकना सस
- 1 8 औंस। कन्टेनर फ्रिज गरिएको छ कि टेप (जस्तै ठुलो साबुन), ठुलो
- 1/2 कप छिराउँछ (रातो, सेतो र नीलो)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक आइस क्रीम स्यान्डविचमा कटौती गर्नुहोस्। 9 x 13 पानको छोटो अन्तमा एक पूर्ण आइसक्रिम स्यान्डविच र आधा आइसक्रिम स्यान्डविचको एक अर्काको स्थानमा राख्नुहोस्।
- ती आइसक्रीम स्यान्डविचको अर्को, 8 थप आइसक्रीम स्यान्डविच लामो समयसम्म, प्यानको तलको आवरण गर्न।
- माइक्रोवेव-सुरक्षित कन्टेनरमा गर्म चकलेट सस राख्नुहोस् । 30 सेकेन्डसम्म उच्च हुन्छ। आइस क्रीम स्यान्डविचको माथि चटनीको आधा फैलाउनुहोस्।
- माथि whipped टोपिंग को आधा संग।
- तहहरू दोहोर्याउनुहोस्: आइसक्रीम स्यान्डविचहरू, तातो चकलेट चट्याउन र व्हाइड टुप्प। माथि माथि स्केटर स्प्रेकल्स।
- फ्रिज, 2 घन्टा खाली। पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस् र अर्को घण्टा स्थिर गर्नुहोस्।
मिस छैन: आइसक्रीम व्यञ्जनहरु र जमे भएका डेसर्ट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 43 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 263 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |