सुरुचिपूर्ण र फल, अनारान्ट पोन्निटिटिया छुट्टै समयमा मनोरञ्जनको लागि उत्तम छ।
यो चैंपेन ककटेल प्रसिद्ध ज्ञात Poinsettia को एक फरक भिन्नता हो र फरक छ किनकी यो PAMA अनारार लियुर संग एक मजबूत नारंगी स्वाद जोडछन साथै साथ सुन्तला रस को लागि क्रैनबेरी बाहिर स्विचन। दुई ककटेल पार्टीमा एकसाथ सेवा गर्न उत्कृष्ट हुनेछ, अतिथिहरूलाई दुई उत्कृष्ट पेयको छनौट प्रदान गर्ने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- पमा अनार लिईर
- 1 औंस
- सुन्तला-स्वादयुक्त तरकारी
- 1 औंस
- सुन्तलको रस
- 3 औंस
- स्याम्पेन
यसलाई कसरी बनाउने?
- बत्तीसँग पहिलो थम्बनेलको पहिलो तीन सामग्री मिलाउनुहोस्।
- धीरे - धीरे च्याम्पियन को जोड ले, धीरे हलचल ।
- एक च्याम्पेन बहावमा तनाव ।
यदि तपाइँ मनपराउनुहुन्छ, तपाईले केवल तीनवटा सामग्रीहरूलाई बाक्लोमा राख्नुहुन्छ, हलचल, त्यसपछि च्याम्पेनसँग शीर्ष। यो सबै भन्दा राम्रो काम गर्दछ यदि सबै अवयवहरू पहिले ठुलो हुन्छ।
द्रुत पक्ष सेवाको लागि, ठूलो ब्याचमा पहिलो तीन अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस् र ठुलो पिचरमा भण्डार गर्नुहोस्।
जब यो सेवाको लागि समय हो, बस च्याम्पेनको साथ पिचर र माथिबाट जोगाउनुहोस्।
Recipe Courtesy: PAMA Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 530 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 31 g |