अंगूर (जसलाई माछा वेरोनिक पनि भनिन्छ) को लागी एकमात्र प्यालेट कम्पनीको लागि यस्तो सुन्दर नुस्खा हो, र किनकि यो बनाउन सजिलो छ, तपाईलाई खानेकुरा तालिकामा अप्ठ्यारो पर्न सक्दछ। सबैको लागि एक जीत!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4
- एकमात्र फाइलहरू
- 1/4 कप फला
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1 Tbsp। अज्ञात मक्खन
- 1 Tbsp। क्यानोला तेल
- 1 चम्मच। ग्रेटेड अदरक रूट
- 1/2 कप सूखी श्वेत वा माछा स्टक
- 1 कप हरियो अंगूर
- 1 कप रातो रक्सी
- 1 चम्मच। चीनी
- 1/2 कप चिसो काटिएको बादाम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो उकालो डिशमा, यस मिश्रणमा आटा, नमक र काली मिर्चको स्वाद र कोट माछा फाइलहरू।
- मित्टा मक्खन र तेल नरम स्टिकलेटमा मध्यम गर्मीमा र अदरक रूट जोड्नुहोस्। हलचल, त्यसपछि लेपित fillets जोड्नुहोस्। जबसम्म माछाले सुनको र फ्लेक्स सजिलै फर्काउँछ तबसम्म 3-3 मिनेटको दूरीमा साउथ सजिलो हुन्छ। ओवन पकाउने डिश हटाउनुहोस्, आवरण गर्नुहोस् र कम ओवनमा न्यानो राख्नुहोस्।
- शराब वा प्यानमा स्टक थप गर्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्यानको तलबाट बिटहरू समावेश गर्न उत्साहित। तरल घटाउन 4 देखि 5 मिनेटसम्म सिम्मर गर्नुहोस्, त्यसपछि अंगूर र चिनी थप्नुहोस्। 4 मिनेट लामो कुकुर, निरन्तर उत्तेजित। नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद। फलामहरू थप्नुहोस् र बादामसँग छिटो गर्नुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 804 |
| कुल मोटा | 73 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 491 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 7 g |