गोबरको लागि दुलहीको दुलही हुन सक्छ। तथापि, शुभचिन्तक स्वादमा बलियो छैन त्यसैले तपाईं यसलाई राम्रोसँग सिजन गर्न चाहनुहुन्छ। यो नुस्खा तपाईंलाई स्वाद र ग्रील्ड बीफ स्टेक को बनावट मा एक समान शुतुरमुनि स्टिक दिनुहोस। चावल, आलु, वा मिश्रित ग्रील्ड सब्जहरू सेवा गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 4-5 औंस / 110-140 जी शुगर स्टिक (लगभग 3/4 इन्च मोटी)
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 1/2 चम्मच / 7.25 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक प्लेट मा शरारती स्टिक्स राख्नुहोस्। बाँकी अवयवहरू जोड्नुहोस् र स्टिकहरूको दुवै पक्षमा रगत गर्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि प्लास्टिक लपेटो र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। फ्रिजबाट स्टिकहरू हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई 15 मिनेटको लागि कोठाको तापमान (आवरण) मा बस्न को लागी ग्रिलको ताप ताप्न सकिन्छ।
- तेल ग्रिल एकपटक राम्रो हुन्छ जब राम्रो हुन्छ र स्टेकहरू पकाउन पकाउँछ। प्रति साइड 5-6 मिनेटको लागि ग्रिल स्टेकहरू मोटाईमा वा निर्भर गर्दछ जबसम्म तापमान तापमान कम्तीमा 150 डिग्री एफ।
- एकपटक ठीक तापमानमा पकाएको, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र 5-7 मिनेटको लागि मासु आराम गर्न दिनुहोस्। सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,063 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |