यो अजीब लाग्न सक्छ, तर निबस्कोको अरोसमा कुनै डेयरी वा पशु व्युत्पन्न सामग्री छैन। उनीहरूले "डेयरी-फ्रि" मा लेबल गरेनन, त्यसैले तिनीहरू प्रसोधनबाट डेयरीको ट्रेस अवयवहरू समावेश गर्न सक्छन्, त्यसैले न्यूमन ओको गेहूं-मुक्त डेयरी-फ्रि कुकीजहरू जस्तै मैले डेरा-फ्री वेफर कुकी प्रयोग गर्नको लागी महसुस गर्न सक्दछु। !
डेयरी-मुक्त चीज़केकहरू वा यो डेयरी फ्री Oreo क्रीम पाईमा पूर्ण, तपाईं फेरि यो पुन: नुस्खा फिर्ता आउनुहुनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 16-औंस प्याकेज कुकीज (ओफर, जस्तै कि ओरोो वा न्यूमन ओ छ)
- 7 tbsp। मार्जारिन (सोया, पिघलिएको, डेयरी-फ्रि)
- 1 tbsp। चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन देखि 400 एफ। हल्का तेल एक 9 "पाई प्लेट र अलग।
- एक ब्लेंडरमा, कुकीज धेरै राम्रो टुक्रा जस्तो देखिन्छ जब सम्म कुकिजलाई प्रशोधन गर्नुहोस्। टुक्राहरू एक मिश्रणमा कटोरामा ट्रांसफर गर्नुहोस् र पिलाएको डेयरी रहित सोया मार्जिनिन र चिनसँग मिलाउनुहोस् जबसम्म राम्रोसँग मिलाउनेछ। तयार पाई प्लेटमा थिच्नुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि बेक डेयरी-फ्रिक चीजको पाक वा पिईको लागि प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |