वहाँ Friar Tuck को एकदम केहि भिन्नता छन् र यी दुई यस नाम अन्तर्गत प्रत्येक मुख्य मिश्रित पेय को लागि सहमति हो।
एक संघटक कि प्रत्येक मा आम छ फ्रेंगलिको हो, पहिले इटालियन भिक्षुहरु द्वारा बनाईएको हजेलनेल तरल, यसैले पेय को नाम। तथापि, जहाँ चीज परिवर्तन हुन्छ, # 1 मा (पहिलो नुस्खा) यो गाढा सृजन डे कोको र क्रीम संग छ, जबकि 2 ले नींबूको रस, ग्रेनेडिन र (सामान्यतया) ब्रान्ड छ।
एकछिनपछि मैले सोधेँ, "तिमीहरुसँग भेट्न सकिनँ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस फ्रेंगलिको
- 1 औंस काले creme de कोको
- 2 औंस क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस्।
- एक "v - आकार" गिलास (थोडा अधिक आकारको ककटेल गिलासमा तनाव ठिक छ: गिलास एक मोनेटिक टाउको ढाकिएको छ)।
Friar Tuck No। 2:
- 1 1/2 औंस फ्रेंगलिको
- 2 चम्मच ब्रान्ड (वैकल्पिक, तर पसंदीदा)
- 1 औंस नींबू रस
- 1 चम्मच ग्रेनेडाइन
- Maraschino चेरी गार्निश को लागि
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलास वा बर्फ भरिएको पुरानो गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक maraschino चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 380 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 32 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 13 g |