यो एक सजिलो सुस्त पकाएको पिन्टो सेन्स नुस्खा हो। डिशमा टमाटरहरू र सिजनहरू, कटाई अजवाइन, diced हम र कटा गाजर समावेश छन्।
केहि पकाएको diced बेकन हैम को लागि एक राम्रो प्रतिस्थापन गर्छ, वा हम्स संग केहि जोड्नुहोस्। क्रमांक र खैरोदार सॉसेज या diced या sliced smoked sausage उत्कृष्ट विकल्प हो। यदि तपाईं शाकाहारी बीन्सलाई मनपर्छ भने, हैम छोडिदिनुहोस् र गाजर, बेल काली मिर्च, र अजवालीलाई 3/4 देखि 1 कप प्रत्येकमा बढाउनुहोस्। नुस्खा pinto beans को लागि कल गर्दछ, तर यदि तपाईं अर्को किसिमको सेमलाई मनपर्छ भने, स्थानान्तरण गर्न मुक्त महसुस गर्नुहोस्। ठूलो उत्तरी सेम, नौसेना सेम, र साना रातो सेम पनि राम्रो छनौट छन्।
बाहिर जानुहोस् र केही मोडहरू गर्नुहोस् वा केही व्यायाम गर्नुहोस् र कुकुर हिँड्नुहोस्, जबकि यो अद्भुत सेम मिश्रण क्रोक बर्तनमा पकाइरहेको छ। जब तपाईं घर फर्कनुहुन्छ, साथी वा परिवारको लागि तपाईंको पर्व तयार हुनेछ र तपाईंको पर्खाइमा पर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 डिब्बा (16 औंस प्रत्येक) पिन्टो सेन्स, रिलिज र नाली
- 1 कप diced पकाएको हैम
- 1 गर्न सक्दछ (14.5 औंस) टमाटरहरू
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) टमाटर चटनी
- 1 मध्यम प्याज, पतला कटा
- 1/2 कप कटा घंटी मिर्च
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 1/2 कप कटा गाजर
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1/4 चम्मच पनी अयगानो
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा सबै सूचीबद्ध सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
- आवरण र LOW मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
सुझावहरू
यदि तपाईं सुक्खा सेम मनपर्छ भने, तिनीहरूलाई पकाउनु नहोस् जब सम्म तपाइँ तिनीहरूलाई ढिलो कुकरमा थप गर्नु हुन्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 566 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 200 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 104 जी |
| आहार फाइबर | 31 g |
| प्रोटिन | 36 g |